Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

üç-el ayakkabı

altinordu911

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar üç-el ayakkabının logosuna ihtiyacım oldu basit birşey ama yazı fontunuda bulamadım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden ilgilenen herkese çok teşekkürler.
amblem2.jpg

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba, öncelikle üçüel yazısı zemin kenarına bitişik görünüyor, ortalaman gerekli. Seçtiğin fontun noktaları çok küçük olduğundan etrafındaki konturun rengini almış görünüyor. Lacivert zemine açık mavi kontur gitmemiş. Farklı bi font şeçmeni ve yazıya illede kontur atacaksan farkedilir bir renk seçmeni öneririm. Yazı gökmavi, kontur beyaz olabilir. Başarılar...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba, öncelikle üçüel yazısı zemin kenarına bitişik görünüyor, ortalaman gerekli. Seçtiğin fontun noktaları çok küçük olduğundan etrafındaki konturun rengini almış görünüyor. Lacivert zemine açık mavi kontur gitmemiş. Farklı bi font şeçmeni ve yazıya illede kontur atacaksan farkedilir bir renk seçmeni öneririm. Yazı gökmavi, kontur beyaz olabilir. Başarılar...

:) Öncelikle yorumunuz çok için teşekkür edeceğim arkadaş adına... :p
Lakin sanırım altında yazdıklarını okumamışsınız galiba :wink:
Logoyu kendisi yapmamış; o zaten firmanın kurumsal logosu :)
O logodaki fontu arıyor arkadaşımız :wink:

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Pardon sabah mahmurluğunu atamadım hala :)

altinordu911

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Karışıklık oldu galiba çok kötü bir logo olduğu için böyle bi karışıklık oldu galiba yokmu hazırda olan arkadaşım.

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Font istiyor iseniz konu neden burada onu anlayamadım......

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fontu bulamadım. Bu fontun üzerinde oynanmış olabilir. Bence vakit kaybetmeden çizsen iyi olur :) Kolay gelsin

altinordu911

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben fontu aramıyorum fontu bulsaydım kendim yapardım dedim sadece olurya önceden herhangi bir işte kullanan arkadaşım var ise istemiştim sadece.