Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ücretsiz Desenler...

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Ücretsiz Desenler

Copmucon firması tarafından desen programlarıyla birlikte ücretsiz olarak verilen cok iyi desenlerdir. Kurulumun düzgün olması için bilgisayarınızda
Eos 3 veya Eos 3 Viewer(free) olması gerekir..

Free Desings
stitch_free_design2.gif

FreeDesigns.exe(11.56MB)

by kerso ;)

Benzer konular

natilda

🌱Yeni Üye🌱
iii de bu desenleri nasıl alcaz?!!!!!!!!!!!!!!

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
sorun verio ama yuklerken.

ilk mesajımda yazdıgım gibi, yükleyebilmek ve görüntüleyebilmek için eos3 veya eos3 viewer(ücretsiz) programlarından herhangi birinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor, yoksa yüklerken bu programların yüklü olmadıgını söyleyen bir hata alırsınız..

modern

🌱Yeni Üye🌱
dostum merhaba bende desenlerini görmek istedim ama göremedim keşke dst formatında koysaydın her program karşılardı yinede sagol ne işle meşkulsulsun sen?

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
dostum merhaba bende desenlerini görmek istedim ama göremedim keşke dst formatında koysaydın her program karşılardı yinede sagol ne işle meşkulsulsun sen?

Ben şu an öss ye hazırlanıyorum ondan baska bişeyde düşünmemeye calısıyorum, hedefimde boğaziçi bilgisayar var bakalım ne olacak.. iş olarak şu an bir firmada baskı desinatörlüğü eğitmenliği yapıyorum. bu nakış sektörüne girmem ise şöyle; bizim nakış-lazer firmamız var, desinatör parası vermeyelim diye bi nakıs programı öğreneyim dedim ama şimdi bilmediğim program kalmadı, oldukça eğlenceli bir iş.. bu sene öss hazırlıgında oldugum için kendi yerimiz dahil hiç bi yerde normal desinatörlük yapmıyorum.. arada bir bu siteye girip sorularınızı çözmeye calısıyorum, bide arkadaşlarla ortak bi **** sitemiz var onunla uğraşıyorum, meşgul oldugum şeyler böyle işte....

Son düzenleme:

snmz54

🌱Yeni Üye🌱
Slm,ya ben bişey rica edicem bu eos 3 ü yeni öğrenicem.evde kendimi geliştirmek istiyorum.yeni üyeyim bu arada.bana yardımcı olabilirmisin yani bu konuda tavsiye edbileceğin site yada elinde bir döküman varmı.bu arada bu yaşta bu kadar bilgi sahibi olmak çok güzel bişey.teşekkür ederim :smile:

yaso68

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaşlar çok özür dilerinm ben nakış işi yapıyorum ama ben bu işi kendim yapmak istiyorum sizden ricam bu işi nasıl ögrenebilirim bana bi akıl verin lütfen rica ediyorumtüm programlarıı buldum ama nasıl ögrenecem

ya çok özür dilerim ben bu işe yeni başladım lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz bu işi nasıl ögrenebilirim

_kevok

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaş ben bu işi çok öğrenmek istiyorum çalışmayada ihtiyacım var evde internetim var evde öğrenme imkanım varmı hangi pragramlar gerekiyor yada nasıl öğrenirim lütfen yardımcı olurmusunuz tşk

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
ya arkadaş ben bu işi çok öğrenmek istiyorum çalışmayada ihtiyacım var evde internetim var evde öğrenme imkanım varmı hangi pragramlar gerekiyor yada nasıl öğrenirim lütfen yardımcı olurmusunuz tşk

ya arkadaşlar çok özür dilerinm ben nakış işi yapıyorum ama ben bu işi kendim yapmak istiyorum sizden ricam bu işi nasıl ögrenebilirim bana bi akıl verin lütfen rica ediyorumtüm programlarıı buldum ama nasıl ögrenecem

ya çok özür dilerim ben bu işe yeni başladım lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz bu işi nasıl ögrenebilirim

Slm,ya ben bişey rica edicem bu eos 3 ü yeni öğrenicem.evde kendimi geliştirmek istiyorum.yeni üyeyim bu arada.bana yardımcı olabilirmisin yani bu konuda tavsiye edbileceğin site yada elinde bir döküman varmı.bu arada bu yaşta bu kadar bilgi sahibi olmak çok güzel bişey.teşekkür ederim :smile:

arkadaslar hepnize yardımcı olmaya calısıcam, siz uğraşın programlarla ve her takıldıgınız yerde "eos3 hakkında sorularınız" diye bi bölüm var orda yazın, ben ve bilgili diğer arkadaslar yardımcı olmaya calısırız

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
dst formatlına nasıl çevirebiliriz ?açılmıyo:S

Merhaaba forumumza hoşgeldiniz. cvp biraz gecikti bunun için özür dilerim. desenleri indirdiyseniz eos vb. bir programla açın. dosya sekmesinden farklı kaydet deyin kayıt türünü tajima dst yapın bir ad verin ve kaydedin. diskete yazmak için ise gene dosya sekmesinden diskete yaz seceneğini kullanabilirsiniz. kolay gelsin.

serkan yavuz

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaş lar 18 mm pula çevire bilcegim güzel ve büyük desenler varsa paylaşmanızı rica edicem elbet benim de sizlere yardımım dokunur

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
yatak örtüsü kataloglarında büyük çiçekler oluyor. bulabilirsen onlara bak bi.