Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

üds

grafikstayla

🌱Yeni Üye🌱
üds konusunda yardım istiyorum sizxden arkadaslar bildiginiz donanımlı bir kurs var mı Infolang dil okulları dısında . Cünkü Infolang dil okullarıyla dün görüştüm aslında gayet olumlu sonuc aldım ama hala arastırmaya devam ediyorum . sizin de öneriniz varsa alabilirim ?

Benzer konular Forum Tarih
S Photoshop 0 1K
S Photoshop Soru ve Sorunlarınız 3 836
K Brush 0 1K

Benzer konular

cevaplarbende

🌱Yeni Üye🌱
Infolang dil okulları konusunda bence de bir şüphen olmasın . Oraya gecen yıl gitmiş biri olarak sana tereddütsüz olarak öneriyorum. DEvamlılıgım süresince hiç bir problemim olmadı ve bir kurda basarısız olmstm ve devamlılıgım oldugundan tekrar alabldm ve pekiştirdim :)

iyibiriyim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi kaç yer daha var ama eğitimden ziyade isim satılıyor oralarda. Ne yazık ki ün yapmış yerler oldukları için çok yüksek fiyatlar sunuluyor. infolang dil okullarında da aynı kaliteyi daha hesaplı bir şekilde satın alabilirsiniz

seytanicimizde

🌱Yeni Üye🌱
Infolang dil okullarına gidiyorum ben Yalova şubesine ve cok memnunum . Konuşma odaklı eğitimler veriliyor ve fiyatlar ucuk degil. Bnce bir araştır :)

sercigok

🌱Yeni Üye🌱
Infolang dil okullarını kesinlikle tek geciyorum . benim konuşma sorunum vardı onun için gitmiştim ve asırı yararlı oldu . üds konusunda da kursları var git bir görüş zaten ikna olucaksın :)

murathan77

🌱Yeni Üye🌱
kuzenim infolang dil okullarında kpds kursuna gitmişti. çok memnun olduğunu söylüyordu sanıyorum öğretme garantisi varmış :)
geçenlerde ido dan inerken şubesini gördüm. sora arkadaşlarla konuşuyoruz meğersem bizim bi arkadaşın abisi bayiliğini almış. çok iyi fırsatlar bunlar :)

kolayyoldan

🌱Yeni Üye🌱
üds konusunda yardım istiyorum sizxden arkadaslar bildiginiz donanımlı bir kurs var mı Infolang dil okulları dısında . Cünkü Infolang dil okullarıyla dün görüştüm aslında gayet olumlu sonuc aldım ama hala arastırmaya devam ediyorum . sizin de öneriniz varsa alabilirim ?

infolang dil okulları dışında demeyelim de direk infolang dil okulları diyelim bence :) ya kendilerini cok iyi tanıttılar bence yurt dısında Londra'da bile franchise şubeleri var . bırak ülkemizi yurt dısında da kendilerini kanıtlıyorlar . tartısmasız iyiler

tapdik

🌱Yeni Üye🌱

ben infolang dil okullarına gidiyorum YDS için . basta arkadasım orda diye yazılmıstım ama iyi ki yazılmısım pişman olmadım egitimleri çok kaliteli