Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ulusal Bayrak ve Reklamcılık Logo Tasarımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozdemir_mehmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ücret karşılığı firma logomuzu yaptırmak istiyorum. logonun beğenilmesinin ardından kartvizit / antetli kağıt çalışmasıda istenilecektir. logo çalışması için ücret belirlenirken : logom bu, bu logonun karşılığı ücrette şu denilebilir veya çalışma öncesi ben bu logoyu şu fiyata yapabilirim denilebilir. herşeyin yolunda olduğunda ise banka hesap numaranıza para aktarılır. veya ödeme karşılıklı olarak konuşulur ve o doğrultuda hareket edilir. Saygılarımla. Daha evvelden bir mesaj yayınladım " Firmamızın ana iştigal konusu Türk Bayrağı imalatı ve her nevi logolu bayrak üretimi, bünyemizde birçok makina bulunmakta. İmalatçı ve kendi çapımızda tanınmış bir firmayız. Her firmanın amacı KURUMSALLAŞMAK ve kalıcı olmak bizimde amacımız bu ve bu kalıcılıkta bize yardımcı olacak düz renklerden oluşan fazla karmaşık olmayan serigrafik baskıya uygun, kalıcı ve dimi kullanacağımız bir logo çalışması rica ediyorum hiçbir emek karşılıksız kalmaz, ama bazı işlerdede para herşey değildir. Burada birçok kaliteli arkadaş ve dahi derecesinde zeki insanlar var onlardan bu konuda yardım istiyorum. Biliyorumki herşey para değil ve ricanın satın alamayacağı hiçbir şey yok. Şimdiden duyarlı arkadaşlara teşekkür ederim.firma dımız Ulusal Bayrak internetten sitemizi inceleyebilir ve size yön vermesi açısından faliyet konulşarımıza bakabilirsiniz. şimdiden teşekkür eder. 2009 yılının mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim. Saygılarımla. Mehmet BOZDEMİR." burada saygın arkadaşlarımızı istemeden kırmışım geçte olsa farkına vardım öncelikle bir özür borcum var == EMEK USTALARINDAN ÖZÜR DİLERİM =

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

cinematrnet

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.modasaclar.com
özelden mesaj yerine.. belli ücret verin ve 3 günlük bi yarışma ile seçerseniz. kişiyi onunla devam etmeniz daha mantıklı gibi gelir yada her bir iş için ayrı ayrı yarışma düzenleyerek birden çok kişiye ulaşabilrisiniz. ve yaratıcılıklar meydana çıkmış olur. hem görsel bir şov olur hemde ne tür fikirler çıkar merak ederiz.. :)

bozdemir_mehmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
100 $ ödülle Ulusal Bayrak ve Reklamcılık Logosu

Logo beğenilirse o bağlamda özel bir fiyat daha verilecek. 2 Tip çalışma rica ediyorum
1. si logo ve isim
2. si yalnızca ünvan ( Ulusal Bayrak ve Reklamcılık ) Ulusal Bayrak ANA FİRMA

incidizayn

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
Aradığınız hizmet ayağınıza geldi

AESA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ AJANSI olarak Bilgisayar Programcılığı, Web Yazılım, Kurumsal veya Kişisel Web Tasarım, Grafik Tasarım, Şirket Logoları, Kartvizit Tasarımları, İnteraktif CD'ler, Profsyonel Fotoğrafçılık, Firma Tanıtım Filmleri, Klipler, Reklam Filmleri ve Görsel Efektleri profesyonel kadromuz tarafımızdan yaparak hizmet vermekteyiz....

Şirketinizin profesyonel bir ekiple çalışmasını isterseniz bana özelden mesaj yazarak veya tsc.hizmet@windowslive.com msn adresimden veya her zaman ulaşabileceğiniz 0533 950 48 16 numaralı cep numaramdan ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz...

Aşağıda bazı referanslarımız mevcuttur...

İŞ REFERANSLARIM

1- Trabzon Spor Resmi Sitesi
2- Online Dergi
3- Sokak Yazarları
4- Sihbarak
5- Kombassan
6- Medya Power

TECRÜBELİ OLDUĞUM İŞLER

1- Gazete ve Dergi Tasarımı Mizampajı - Kitap Kapak Tasarımları
2- Web Dizayn
3- Grafik Tasarım
4- Logo Tasarım
5- Banner Tasarım
6- İnteraktif CD Tasarımı
7- Flash Sunum
8- Ful Flash Site
9- Her türlü dijital baskı ve tasarımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...