Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

üzgünüm...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kız: Hayatım seni çok seviyorum.
Erkek: Bende birtanem. Sensiz biranım bile geçsin istemiyorum. Gözümü her kapattığımda seninleyim. Nefesimi içime çektiğimde sanki seni tüm hücrelerime dolduruyormuşum gibi geliyor bana.
Kız: Ah hayatım. Seninle o kadar yoğunum ki... Seninle birlikte zaman geçirmek için her saniyeyi sayıyorum. Sensiz geçen her anım ölüm gibi.
Erkek: Benim içinde öyle birtanem. Başımı yastığa her koyduğumda hep seni hayal ediyorum.
........
Kız: Aşkım bugün dünyanın en güzel süprizini yaptın bana. Senin hasretinle yanıp tutuşurken biranda karşıma çıkman. Dünyaları ayaklarıma serdin sanki.
Erkek: Hiç fark etmezsin işte aşkım. Ne diyordum ben sana? Beni hissettiğin kadar yanındayım aslında. Demekki beni gerçekten çok özlemişsin. Bende hissettim işte.

........................................(aradan haftalar geçer)

Kız: Hayatım farkındamısın bilmiyorum ama ilk kez benimle yüksek sesle konuştun. Ters giden birşeylermi var? Benimle paylaşabilirsin. Biliyorsun seni ne olursa olsun dinlemekten keyif alıyorum.
Erkek: Farkındayım. Şu sıra canım sıkkın üzerime fazla geliyorsun. Seninle konuşmak istesem zaten konuşurdum ama sürekli birşeyleri irdeliyorsun, bu yüzden sıkılıyorum ve seni üzüyorum farkındayım. Kusura bakma.
Kız: Peki hayatım yardımcı olmaya çalışırım sandım ama üzerine çok geldim sanırım özür dilerim....
Neyse kapatalım hayatım konuyu canın daha fazla sıkılmasın.Eee... ne yapmak istersin?
Erkek: (sessizlik) Tek başıma biraz yürüyeceğim.

.........................................(aradan günler geçer)

Kız: İki gündür telefonlarıma cevap vermiyorsun. Ters giden birşeyler var farkındayım hayatım neler oluyor?
Erkek: Yok birşey nerden çıkarttın bunu anlamıyorum sana öyle geliyor.
Kız: Aşkım önceden beni aramadan vakit geçmiyor diyordun. Şimdi senden haber alamıyorum. Elim sürekli yüreğimde, gözüm telefonda. Neler oluyor bize? Ne değişti peki hayatım? Sürekli üzerine titrerken, seni bu kadar çok severken, yüreğim hala ilk günki gibi atarken ne değişti hayatım?
Erkek: İşte sorun bu. Çok soru soruyorsun. Beni kendi halime bırak artık. Yürütemiyorum seninle. Olmuyor işte yapamıyorum....
.... Üzgünüm.

İlk zamanlar bulutların üzerinde olduğumuz anları yaşattırır bize aşk. Tıpkı kuş misali gökyüzünde süzülür dururuz ileride çıkabilecek fırtınalara aldırmadan. Bir ara aşk kokan bir çiçeğin üzerinde gözlerimizi kapatarak dinleniriz, sonra tekrar havalanırız aşkımızın büyüsüne kendimizi kaptırarak. Bir zaman sonra yağmurlar düşmeye başlar. Biraz üşürüz, yüreğimize biraz soğuk düşer ama aşkımız için çırpınmaktan asla vazgeçmeyiz. Yoruluruz, bu yıldırmaz hiçbirzaman bizi ve yolumuza devam ederiz.
Artık kanat çırpmaktan yorulur hale gelmişizdir bir zaman sonra. Yere inmek, huzura ermek isteriz ama yapamayız. Çünkü kendimizi ikinci plana atmışızdır, çaresizizdir. Tamda o anda kar yağmaya başladımı takatimiz tükeninceye denk karşı koymayı deneriz ama bizden daha baskın çıkar yağan kar. Ve elimizde olmadan hızlıca yere çakılırız tıpkı aşkımızla hızlıca bulutların üzerine çıktığımız gibi. Can çekişiriz taki biri gelip yaralarımızı sarmaya çalışıncaya denk...

İrem Mutafoğlu
25.11.08

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk zamanlar bulutların üzerinde olduğumuz anları yaşattırır bize aşk_Çok içten ve güzel yazmışsın arkadaşım_yüreğine sağlık:)

dlara

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok güzel olmuş bu yazı..ellerine sağlık..gerçekleri yazmışsın.