Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vakit Öldürmek İçin Bir Çalışma

bulutxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
HiATZ.jpg

Sizce Nasıl İyi Kötü Eleştirileriniz Olursa Sevinirim.....

Son düzenleme:

Benzer konular

bulutxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kusra bakmayın görseli yüklerken ufak bir takılma yaşamışdım yüklememiş görseli

mr.grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu bir Afiş Tasarımı mı ? eger evetse ana fikir nedir ? burda ne anlatıyorsunuz?

bulutxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet afiş tasarımı, boş vakiti değerlendirmek istedim aslında anlamıda şudur benim sevdiğim bir düşünür ve ilerici bir insandır o yüzden böyle bir tasarım yapmak istedim

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma güzel elinize sağlık.
Bence bir anlam yüklemeyin çünkü che düşünür ve ilericiden öte biridir, yalnış anlamlar çıkmasın.

bulutxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sağolu dediğim gibi aslında çok sevdiğim bir siyasi lider o yüzden yapmak istemiştim değerli yorumlarınız için sağolun

ataahu

🌱Yeni Üye🌱
sunuda belırtelım her ınsan bılıcek dıye bırsey yok.kımı ınsan gorsellıge bakar okuması yoksada o afişin neyi çağrıştırdığını anlar.kımı ınsan ıse yazının neler anlattığını anlar.kımse bılemez kımın neye nasıl bakıcagını ama sen bılmelısın ve her ınsanın düsüncesını de katmalısın.düşünür ve ilericiden öte biridir diyosun fakat bırseyı vurgulaman gerek görsellik herşey değildir.dikkate alırsan sevınırım unutma hatalar her zaman dogruya götürür insanı...

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet afiş tasarımı, boş vakiti değerlendirmek istedim aslında anlamıda şudur benim sevdiğim bir düşünür ve ilerici bir insandır o yüzden böyle bir tasarım yapmak istedim

Afişler genelde bir konu için belli bir marka tarafından üretilmiş görsellerdir.
Burada konu ve marka nedir ?

Bu bir T-shirt tasarımı, poster amaçlı baskı, CD-DVD kapak tasarımı vb. ise, oldukça başarılı, elinize sağlık diyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

bulutxxx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Afişler genelde bir konu için belli bir marka tarafından üretilmiş görsellerdir.
Burada konu ve marka nedir ?

Bu bir T-shirt tasarımı, poster amaçlı baskı, CD-DVD kapak tasarımı vb. ise, oldukça başarılı, elinize sağlık diyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

marka yoktur dediğim gibi aslında konusu yok benim sevdiğim bir insan olduğu için ve boş bir vakiti değerlendirmek için yapdım yorumunuz için sağolun