Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Video sunum - Türkiye Geneli

cengizkus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Video sunum

Program/Seviye: Adobe Premier, iMovie, Adobe After Effects vey herhangi video edit programı çalışma mp4 veya avi- mpeg olabilir

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Basit bir seviyede belki iMovie'de bile olabilir. Şirket içi ödül töreninde kullanılacak video hazırlanması gerekiyor. Kişiye ait fotolar flaş patlamalı şekilde ekrana gelecek arkasından isimi gelecek ve küçük bir yazı gelecek. Bir süre ekranda duracak arkasından aynı şekilde diğer kişi gelecek çok büyük animasyona gerek yok

E-posta: cafhcas@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

legolas1993

🌱Yeni Üye🌱
İşinizi kısa bir süre içinde yapıp teslim edebilirim.... Ben sony vegas ile çalışmayı tercih ediyorum....
Flash effecti olarak alttaki linkteki arkadaşın kullandığını kullanabilirim eğer istiyorsanız.... Efectin gelmesi ile bi fotoğraf makinesi ses efecti koyabilirim ve böylece sizin istediğiniz yani flash patlamış gibi olur....
https://www.youtube.com/watch?v=kVtVfgEdygc
Ayrıntıları konuşmak isterseniz pm atabilirsiniz veya kubilaysimsek58@gmail.com bu gmailden ulaşabilirsiniz....

aysegul__20

🌱Yeni Üye🌱
video sunum

sizin için küçük bir çalışma hazırladım. e-mail attım. İyi çalışmalar.