Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

VW Golf 3DSmax + Vray düzeltildi.

hasankolay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok kötü bir render yaptığımın nasıl farkına varamadım.Geçen yorumlar için çok teşekkür ederim.O konuyu düzeltemediğim için yeni konu açtım.

r01n.png

97805255.png

95485684.png

37065967.png

64870100.png

Benzer konular

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
Model Olarak Başarılı Ancak Renderlarınız İçin Aynı Şeyi Söyleyemiyorum V-ray İle Render Edilmiş Olmasına Rağmen İyi Sonuç Alamamışsın.

hasankolay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Model Olarak Başarılı Ancak Renderlarınız İçin Aynı Şeyi Söyleyemiyorum V-ray İle Render Edilmiş Olmasına Rağmen İyi Sonuç Alamamışsın.

huseyinnss arkadaşım benim renderler seninkinin yanında fıss kalır,haklısın.Zaten yazımın başında da ne kadar kötü olduğunu belirttim.Fakat ben senin şöyle Aleme cihan olacak bir çalışmanı göremedim.Sanırım grafikerlikden çok eleştirmenlik yapıyorsun.

sercan_90

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sercandulger.com
Modellemen başarılı ama biraz daha sıkı çalışmalısın. bende denedim bi zamanlar araba modellemeyi ama bi yerinde sıkılıp hep bıraktım.. şimdi ise max ı baya bıraktım :S.. Işık konusuna gelince yabancı sitelerde dolaş biraz daha iyi sonuçlar elde edeceksin.

Eline Sağlık

huseyinnss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.huseyinsevindik.com
huseyinnss arkadaşım benim renderler seninkinin yanında fıss kalır,haklısın.Zaten yazımın başında da ne kadar kötü olduğunu belirttim.Fakat ben senin şöyle Aleme cihan olacak bir çalışmanı göremedim.Sanırım grafikerlikden çok eleştirmenlik yapıyorsun.

Hasan Çalışmanı Buraya Koyarak Eleştirilere Açıyorsun Eğerki Eleştirilmek Hoşuna Gitmiyorsa Yaptığın Çalışmayı Buraya Koymamanı Tavsiye Ediyorum Koyuyorsanda Yapılan Eleştirilere Çocuk Gibİ 'Fakat ben senin şöyle Aleme cihan olacak bir çalışmanı göremedim ' Şeklinde Bir Yorum Yazmazsın. Yapılan Eleştirileri Sana Yapılan Haksız Bir Yorum Olarak Görürsen Bu Yazan Kişinin Değil Senin Zararına Olur.
Allah Yolunu Açık Etsin.

hasankolay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vray'e haksızlık etmişsiniz :)
Işık ve hdr olayına iyi çalışmanız lazım.

Vray'dan ve Autodesk'den özür dilerim arkadaşlar.Herkezden göz zevkinizi bozduğum için özür dilerim.Bu forumda artık bu son mesajımdır.Gitme zamanı...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Vray'dan ve Autodesk'den özür dilerim arkadaşlar.Herkezden göz zevkinizi bozduğum için özür dilerim.Bu forumda artık bu son mesajımdır.Gitme zamanı...

İlk açtığın konuda kötü render aldığını ve eleştriler doğrultusunda bidaha denediğini kendin söylemişsin. İlk konundaki render bu konudaki rendera oranla gerçekden kötü. Eleştirilerin seni doğruya yönelttiğini görmüşsün ama sen bu konudaki eleştirileride dikkate alıp daha ileriye gideceğine direk isyan bayrağını kaldırmışsın.
Bende arkadaşlara katılıyorum, bu modellemeye çok daha kaliteli bir render yakışırdı. Sahneyi boş değilde dolu kullanırsan yansımaların daha gerçekçi olacaktır yada hdr kullanabilirsin.