Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

wacom intuos3 A4 & a5

pcdaly

🌱Yeni Üye🌱
Bu 3. konum olacka herlade cevapsız kalan. Neyse sorayım yinede.
wacom intuos3 A4 veya a5 almayı düşünyorum ama nette kullananlar tarafından hiç bir yorum bulamadım. Kullanan var mı bunlaır veya sorun yaşayan?
birde intous4 den ne farkı var?

intous3 leri nereden bulabilirm. Vatan comp, gold, teknosa gibi yerlere baktım netten ama yok.

pcdaly

🌱Yeni Üye🌱
sorum: ''başka hangi markaları öneririsiniz'' değil.
AYrıca uc-logic te karar kılmıştım ama nette türkçe ve yabancı siteleri okudum hepsinde hep aynı sorunlarla karşılamış alanların %99.9 u. o yüzden vaz geçtim. az dah afazla veririm wacom alırım.

murattanhu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
blog.murattanhu.com
merhabalar,

intuos3 ile intuos4 arasındaki en temel farkı,
1- basınç farkları 1024 ile 2018,
2- yüzey alanları, intuos3, kare monitörlere göre, intuos4 flat (diktörten) monitörlere tasarlanmış görünüyor.

wacom'un burdaki distribütörü bilkom'dur. tabi farklı satıcılardan da bulmanız mümkün.
kolay gelsin..

pcdaly

🌱Yeni Üye🌱
teşeşkür ederim. baktım ama a4 bulamadım. peki uc-logic PF1209 nasıl? dediğim gibi nette baktım ama herkes hep kalem ucunun içeri gitmeisndne ve daha ekrana yaklaştırırken bile çizmneye başladığını söyliyor.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Uc Logic ve Wacom kıyaslamalı incelemesini okumanız için göndermiştim linki orada kalemlerin kullanım farklarını görebilirsiniz. Wacom kalemi bulma konusunda biraz araştırmanızı öneririm.

UC Logic kalemlerini bulmanız ve satınalmanız çok kolay ve wacom'a göre oldukça ucuz gönderdiğim incelemeyi detaylı okumanızı tavsiye ederim amacım UCLogic almanızı sağlamak değil .
Karşılaştırma yapıp kararınızı daha bilgilenmiş olarak yapmanızı sağlamak .

Kalem ucunun içine girmesi kullanıcının nekadar nazik olduğuna bakar :) normal şartlarda bunu yapmak zordur ama çok uğraşan ve başaran çıkabilir.

Kalem yaklaşmadan çizme gibi bir durum söz konusu değil algılama mesafesine geldiğinde kalem konumu algılanırdeğdirince çizmeye başlar bunun dışında bir sıkıntı varsa tablet Akortek Bilişim teknik servisinde değiştirilir veye gereken işlem yapılır.