Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

wacom intuos4 alacağım fakat M mi L mi?

centro

🌱Yeni Üye🌱
s.a arkadaşlar intuous 4 tablet alacağım başlıkta da belirttiğim gibi medium mumu yoksa large modelini mi alsam bir türlü karar veremiyorum . aslında ben L serisini almayı düşünüyorum fakat fiyatı çok şişkin çünki ben daha öğrenciyim. M serisi de cazip geliyor fiyat olarak fakat boyut ne kadar önemli? arkadaşlar bu iki ürününde özellikleri aynı sonuçta aynı ürün gördüğüm kadarı ile tek fark çizim alanları? sizce hangisini alıyım ? kullanan bilgisi olan arkadaşlar yardım ederlerse çok sevinirim . okullar açılmadan almak istiyorum ( bu arada belirteyim bimeks ten alacağım onlie. )

centro

🌱Yeni Üye🌱
yok mu sitede hiç wacom kullanan yada bilgisi olan. ?

fairtail79

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
taylanozgurcaliskan.wordpress.com
small alabilirsin, alanın küçük olması çalışmanda zorluk çıkartmaz sonuç olarak ekranda oluşacak görüntünün alan sıkıntısı yok. 10 cm e 10 cm lik bir tabletle devasal çizimler yapılabiliyor....

Son düzenleme:

centro

🌱Yeni Üye🌱
small alabilirsin, alanın küçük olması çalışmanda zorluk çıkartmaz sonuç olarak ekranda oluşacak görüntünün alan sıkıntısı yok. 10 cm e 10 cm lik bir tabletle devasal çizimler yapılabiliyor....

öneri için çok tşk ederim.
S modelini almayı hiç düşünmedim ya M yada L serisi. fakat dediğiniz gibi 10 * 10 yetiyorsa M serisi hayli hayli yeter. tekrardan tşk ler...

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba aktif çizim alanı büyüdükçe detaylı çizimleri zoom yapmadan çizmeniz kolaylaşır.
şöyle düşünün 24" 1920-1080 monitörde çalışıyorsubuz bir köşeden diğerine 10cm çizim alanında varıyorsunuz diğer tablette 26cm ile buda size 2x kattan fazla yavaş gidebilme detay çizebilme şansı veriyor.
Yaptığınız çizimlerdeki detay seviyesine göre tablet seçerseniz sizin için faydalı olur.
Diğer arkadaşların dediği gibi küçük tabletler ile çizmek mümkündür ama siz kendi çizim detay seviyenizi bizden iyi biliyorsunuz.

Aşağıdaki inceleme tablet konusunda genel bilgilerde içeriyor.
https://www.bascek.com/7481/uc-logic-lapazz-twha60-incelemesi/

Teknobiyotik.com Outlet bölümünde A4 tabletler var uygun fiyatlarıyla ilginizi çekebilir

https://www.teknobiyotik.com/outlet/cevre-birimleri.html

Sintacca

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
ben intuos 4 medium kullanıyorum gayet memnunum. ekranım büyük olmasına rağmen bir sorun çıkarmıyor. ben de senin gibi düşünüyordum, büyük olması daha iyi olur diyordum ama tam tersi de olabiliyor; büyük olması sorun çıkarabiliyor. monitörün 24' veya daha küçükse bence m al.