Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Designer Aranıyor... - Bursa

AGD Ajans

🌱Yeni Üye🌱
Web Designer Aranıyor...

Program/Seviye: ASP veya PHP tabanlı HTML, XHTML, CSS ve benzeri tarayıcı taraflı kodlama ve Javascript, JQuery konusunda bilgi sahibi ve uygulamalarını yapabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ajansımıza; Görsel iletişim tasarımı üzerine yaratıcı ve yenilikçi bakışa sahip, günümüz tasarım trendlerini, uygulanmalarını ve kabul görmüş kullanılabilirlik ile kullanıcı arayüz temellerini takip eden,

Birkaç projede tanımlanmış görevini aynı anda yürütebilecek, hızlı çözüm üretip, aksiyona geçirebilen, ekip çalışmasına yatkın,

Referans çalışmalarından oluşan portfolyosunu sunabilecek,

Tercihen Üniversite Mezunu, grafik ve tasarım alanlarında eğitim almış,
Daha önce web, web designer, webmaster tecrübesi olan;

ASP veya PHP tabanlı HTML, XHTML, CSS ve benzeri tarayıcı taraflı kodlama ve Javascript, JQuery konusunda bilgi sahibi ve uygulamalarını yapabilen takım arkadaşları arıyoruz.

Çalışma Şekli:
Tam zamanlı

Çalışma Yeri
Bursa / Nilüfer

İlgililerin aşağıdaki e-posta adresimize daha önce yapmış olduğunuz bir kaç çalışmanızla birlikte göndermeniz dileğiyle...

E-posta: kariyer@agdajans.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

istanblue34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bursada yaşıyor olsaydım kendimi geliştirmek için başvururdum.

AGD Ajans

🌱Yeni Üye🌱
Ajansımıza; görsel iletişim tasarımı üzerine yaratıcı ve yenilikçi bakışa sahip web designer aranıyor...

brahma99

🌱Yeni Üye🌱
Siz web designer değil web master arıyorsunuz direk. Hem iyi tasarım yapacak hem iyi kodlama yapacak, isterseniz arada bi rde çay kahve servisi yapsın tam olsun.