Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web sitesi tasarımcısı arıyoruz. - Türkiye Geneli

nejat-nc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fotoipekdijital.com
web sitesi tasarımcısı arıyoruz.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: "citirusta" web sitemizi yenilemek istiyoruz.
Kolay kullanımlı bir paneli bulunan ve site sahibinin kolayca içerik ekleyip çıkartabileceği siteyi güncel tutabileceğimiz bir panel.
Verdiğimiz hizmetin, ürünlerin ve şubelerimizin tanıtımını yapabileceğimiz kurumsal kimliğimize uyan web sitesi tasarımı istiyoruz.

ilgilenen arkadaşların yada şirketlerin fiyat tekliflerni mail adresimize gönderebilirler.

E-posta: grafik@citirusta.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
Merhabalar, mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçilmiştir. Lütfen kontrol edip olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız seviniriz.

İyi çalışmalar.

nejat-nc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fotoipekdijital.com

şirketimizin tanıtımı, ürünlerimizi, şubelerimizi tanıtabileceğimiz. iletişim ve başvuru formu. bayi girişi olan ve içerik düzenlemesi yapabileceğimiz ve ekleyebileceğimiz panel girişi olan bir yazılım istiyoruz.

bunun haricinde daha iyi projeler sunabilirseniz kesinlikle değerlendirmeye alınır.

Son düzenleme:

nejat-nc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fotoipekdijital.com
herkezten özür dilerim. türkiye geneli yazmışım şimdi fark ettim. sadece istanbul olacak ben düzeltme yapamadım yönetim düzeltme yapabilirseniz sevinirim