Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarım - Yardımcı olur musunuz ?

ylmzgs1905

🌱Yeni Üye🌱
Endüstri Meslek Lisesinde 10.sınıf bilişim teknolojileri öğrencisiyim. Seneye yani 11.sınıfta web tasarım dersi var. ben bu seneden birşeyler öğrenip hazır olarak 11. sınıfa geçmek istiyorum. Adobe Photoshop'u iyi seviyede kullanabiliyorum. Flash ve Dreamweaver'da biliyorum (biraz). bana bir tasarımı kodlamayı ve tasarımı bir siteye (ya da blogda olur) aktarmayı öğretir misiniz?

Benzer konular

muratgoktas

🌱Yeni Üye🌱
web site yapmaayı öğrenmek istiyorsan buradan sana sadece akıl verebiliriz bu yüzden eğitim seti alıp bakmanı tavsiye ederim. Visual Studio öğren Dreamweaver ı geliştir Kodlabın eğitim cd li kitaplarına bakabilirsin.

yumlusoft

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
t.me
En iyi eğitim yapmak ve yıkmaktır biz böyle öğrendik sana diyeceğim kodlarla uğraş olmadı yine olmadı yine benzersiz bir yazılımcı olmak istiyorsan bu yoldan yürü

ylmzgs1905

🌱Yeni Üye🌱
web site yapmaayı öğrenmek istiyorsan buradan sana sadece akıl verebiliriz bu yüzden eğitim seti alıp bakmanı tavsiye ederim. Visual Studio öğren Dreamweaver ı geliştir Kodlabın eğitim cd li kitaplarına bakabilirsin.

Dreamweaver çok karıştırıyorum herşeyi birbirine giriyo :/

En iyi eğitim yapmak ve yıkmaktır biz böyle öğrendik sana diyeceğim kodlarla uğraş olmadı yine olmadı yine benzersiz bir yazılımcı olmak istiyorsan bu yoldan yürü

Hep deniyoz olmuyo deniyoz olmuyo :D :D
Hep aynı yerde takılıp kalıyorum :D