Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarımcı Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chessman

🌱Yeni Üye🌱
Web Tasarımcı

İletişim, hizmet, reklâm ajansı olarak hizmet vermekte olup kendi bünyesinde bulunan interaktif departmanına ağırlıklı kurumsal müşterilere hizmet verebilecek, tasarım ve kodlama aşamasından sonra teknik destek sağlayabilecek uzun zamanlı çalışma arkadaşı aramaktadır.

Tam Zamanlı
Tercihen reklâm ajansı tecrübesi olan
Takım ve Ekip çalışmasına yatkın, zaman yönetimi konusunda başarılı
Action Script 3, ASP Net, Photoshop programlarını aktif olarak kullanabilen, ileri derece de flash bilgisi
Tasarım bilgisine sahip ve kurumsal müşterilere hizmet verebilecek takım arkadaşı arıyoruz..

İlgilenen kişilerin özel mesaj ile irtibat kurmaları rica olunur.

Esentepe / Istanbul

Moderatör tarafında düzenlendi:

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

E

energy_explode

Guest
Afedersiniz siz web tasarımcı mı arıyorsunuz web programcımı hayır lütfen karar verin ona göre başlık açın

web tasarımcı ile web programcı farklı kavramlardır lütfen tasarımcı aranıyor diye başlık açıp gelen kişiden actionscript ve asp.net isteyemesziniz bunun için farklı bir başlık açıp başka bir insanı daha işe almalısınız hayır web programcı arıyorsanız web programcı diye başlık açmalısınız gelen kişiden photoshop bilmesini isteyemezsiniz photoshop biliyor bile olsa grafik tasarım bir sanattır ve sadece photoshop bilmekle sanat olmaz

lütfen web programcı ve web tasarımcı farkını artık anlayalım

biliyorum çok sert oldu ama ben bir webmaster ım en azından olmaya çalışıyorum ancak her tasarımcı arıyoruz diye ilan veren yer benden asp.net php asp mssql mysql iisteyince sinirim tepeme çıktı artık tamam öğrendik mecburen onlarıda ama

İKİSİ FARKLI ŞEYLER ARTIK ANLAYALIM LÜTFEN

ibrahimozturk

🌱Yeni Üye🌱
Afedersiniz siz web tasarımcı mı arıyorsunuz web programcımı hayır lütfen karar verin ona göre başlık açın

web tasarımcı ile web programcı farklı kavramlardır lütfen tasarımcı aranıyor diye başlık açıp gelen kişiden actionscript ve asp.net isteyemesziniz bunun için farklı bir başlık açıp başka bir insanı daha işe almalısınız hayır web programcı arıyorsanız web programcı diye başlık açmalısınız gelen kişiden photoshop bilmesini isteyemezsiniz photoshop biliyor bile olsa grafik tasarım bir sanattır ve sadece photoshop bilmekle sanat olmaz

lütfen web programcı ve web tasarımcı farkını artık anlayalım

biliyorum çok sert oldu ama ben bir webmaster ım en azından olmaya çalışıyorum ancak her tasarımcı arıyoruz diye ilan veren yer benden asp.net php asp mssql mysql iisteyince sinirim tepeme çıktı artık tamam öğrendik mecburen onlarıda ama

İKİSİ FARKLI ŞEYLER ARTIK ANLAYALIM LÜTFEN

Arkadaş bu konuda haklı, ikisi arasında fark var. Dediği gibi başlık yazarken içeriğide daha uygun olmalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...