Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Why so serious ?

onr777

🌱Yeni Üye🌱
joker calismalarimdan , yorumlarınızı bekliyorum

whysoseriousjoker.jpg

Benzer konular

onr777

🌱Yeni Üye🌱
ya boyle isi ulan millet kiytirik iki tane resim koyuyo 100 tane yorum yapiyonuz biz bisey yapinca tinlyan yok nasi is kardes bu ya ben anlamadim siz bu islerden anliyosunuz diye yorumlayin ona gore duzeltelim hesabi buraya koyuyoruz keyfimize degil

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu sabırsızlık neden ? Sadece 22 saat olmuş yükleyeli, lütfen kırıcı konuşmayalım, ve sadece bekleyelim. Elbet yorum yapacak insanlar çıkacaktır.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
neden bukadar sinirlendinki onu anlamadım. Bende koyuyorum kimse yorum yapmıyor bende koymuyorum ama sinirde yapmıyorum :D OLmuş güzel duruyorda kafası hoşuma gitmedi :S dekupe yapmışsın ama güzel olmamış direk yapıştırma gibi duruyor.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ya boyle isi ulan millet kiytirik iki tane resim koyuyo 100 tane yorum yapiyonuz biz bisey yapinca tinlyan yok nasi is kardes bu ya ben anlamadim siz bu islerden anliyosunuz diye yorumlayin ona gore duzeltelim hesabi buraya koyuyoruz keyfimize degil

Ulan????????? Sen bu kafa ve bu uslübla zor yorum alırsın.

Millet iki resim koyduğu için yorum yapılıyordur sende bi tane ondan olabilir....

Yani bi resim koyup altına yazı yazmışsın nesini yorumlayalım, ne diyeyim yazı karakteri olmamış mı zemin rengi siyah yerine sarı olsun mu erkek yerine bayan resmi koy mu? Ne yapmak istediğin belli değil ki bu çalışmayı ne için neye göre yaptın yapmandaki amaç neydi deneme çalışması mı yeni mi başladın bu işe vs......

Son düzenleme:

onr777

🌱Yeni Üye🌱
Ulan????????? Sen bu kafa ve bu uslübla zor yorum alırsın.

Millet iki resim koyduğu için yorum yapılıyordur sende bi tane ondan olabilir....

Yani bi resim koyup altına yazı yazmışsın nesini yorumlayalım, ne diyeyim yazı karakteri olmamış mı zemin rengi siyah yerine sarı olsun mu erkek yerine bayan resmi koy mu? Ne yapmak istediğin belli değil ki bu çalışmayı ne için neye göre yaptın yapmandaki amaç neydi deneme çalışması mı yeni mi başladın bu işe vs......

resim koymak degil yahu resmi ps de tablet araciligiyla bu hale getirdim yara izleri texture vs vs bunlarin yorumlarini kastediyorum anladim ki sen ne yaptigimi farketmemissin bir resim ve yazi dedigine gore

onr777

🌱Yeni Üye🌱
bu arada resim benim resmim tablet ile cizim yapildi uzerine herhangi bir resim ile birlestirilmedi