Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Windows 8 için grafik tablet ?

Abdullahhate

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adminpanpa.blogspot.com
Merhaba; ben evimdeki windows xp işletim sisteminde Thrust tb - 7300 tablet kullanıyorum. Şimdi çalıştığım işyeri de tablet almak istiyor, fakat tabletlerle ilgili nette araştırma yaptığımda hiç windows 8 tarafından desteklenior yazdığını görmedim (örneğin Thrust tb-7300, Uc logic lapazz twh 850). Şirket bilgisayarı Windows 8 işletim sistemi 64 bit ekran kartı. Sizce tabletler bu sistemde uyumsuzluk sorunu çıkartır mı?

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hiç fikrim yok tabletleride bir türlü sevemedim. sadece merakımdan soruyorum işyeri tableti ne yapacak? Birbirine veri atacaksanız devamlı, sistemdeki uyumsuzluk önemli olmaz kanımca ama biri yüksek biri düşükse çalıştırdığınız programları etkiler

Abdullahhate

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adminpanpa.blogspot.com
hiç fikrim yok tabletleride bir türlü sevemedim. sadece merakımdan soruyorum işyeri tableti ne yapacak? Birbirine veri atacaksanız devamlı, sistemdeki uyumsuzluk önemli olmaz kanımca ama biri yüksek biri düşükse çalıştırdığınız programları etkiler

Tableti şirkette çizim için kullanacağım işte, dijital çizimler için. Bizim işlerde bayağı bi çizim gerekiyor. Normalde de resim çizen biriyim zaten. Ama dediğim gibi win8 e tabletler uyumlu mu sıkıntım orada...