Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Windows sistemli pc ye nasıl mac yüklerim

Bekfor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar acer aspire5740g i5 1 gb ati radeon 5650 ekran kartı 8 gb ram 500 gb bilgisayarıma mac yüklemek istiyorum yani açarken hem windows olsun hem mac .. torent olarak indirdim iatkos diye iso dosyasını dvd yazdırdım açılışta cd görüyor fakar ondan sonrasını bilniyorum bilen yada yapan varmı

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Arkadaşlar acer aspire5740g i5 1 gb ati radeon 5650 ekran kartı 8 gb ram 500 gb bilgisayarıma mac yüklemek istiyorum yani açarken hem windows olsun hem mac .. torent olarak indirdim iatkos diye iso dosyasını dvd yazdırdım açılışta cd görüyor fakar ondan sonrasını bilniyorum bilen yada yapan varmı

İnternette "Hackintosh" olarak arama yaptır, nasıl yapılacağıyla ilgili tonla video var, çok zor bir işlem değil zaten.

Bekfor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaptınızmı daha önce driverlar uyumlu olurmu ki

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
yaptınızmı daha önce driverlar uyumlu olurmu ki

Benim bilgisayarda AMD işlemci olduğu için biraz daha zor oluyor, uğraştım ama baktım diske format atmak gerekebilir, boşverdim. Ev arkadaşımın diz üstü bilgisayarına yükledim, yarım saat falan sürdü kurulum, sorunsuz çalıştı. Tabi arkadaş kullanamadığı için kaldırdım sonradan. Kısacası; evet yapılabilen bir işlem ama driver bilgisayardan bilgisayara değiştiği için kesin bir şey söyleyemem o konuda. Ama bir tavsiye, işleme başlamadan önce bilgilerinizi/dosyalarınızı harici bir diske aktarırsanız iyi olur, çoğu zaman sorun çıkmıyor ama yine de tedbirli olmak iyidir.

Bekfor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok saol teşekkürler bi denicem bakalım...