Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Xp Service Pack 3'ün Desenlerinize Etkisi

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Arkadaslar eğer Xp Sp 2 yada sp1, veya vista busines warsa desenlerinizi kaydederken aralara sizin yapmadıgınız gereksiz hatalı dikişler yapar. xp için Service Pack 3 yüklerseniz tüm sorunlar hallolur. vista için ise vista professional kullanın yada en güncel hale getirin. bu yöntemle eos 2, eos 3, accurate 4 ve wilcom es 2006 daki hatalı dikiş problemleri çözüldü.

Son düzenleme:

experiment_100

🌱Yeni Üye🌱
Sayın arkadaşım (ücretsiz) eos 3 isimli programı paylaştıgını yazdıgın bir konu buldum ancak konu kaldırıldıgı için ulaşamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden teşekkürler Hayırlı işler

hakanc1

🌟Usta Tasarımcı🌟

experiment_100

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkürler. Eos'un eklenen resmin renklerine göre koordinatları ayırması çok önemli bir detay ve kolaylık.
kerso arkadaşımızdan rica etsek eos3'ü tekrar upload edebilir mi ? Ben direkt olarak özel mesaj gönderemiyorum :(

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Çok teşekkürler. Eos'un eklenen resmin renklerine göre koordinatları ayırması çok önemli bir detay ve kolaylık.
kerso arkadaşımızdan rica etsek eos3'ü tekrar upload edebilir mi ? Ben direkt olarak özel mesaj gönderemiyorum :(

Selamlar arkadasim, bende ogrenciyim ve ortak kaderimiz ozel mesaj yollayamamak. Siteye koydugum EOS 3 viewer, goruntulemeye yariyor sadece, kisitli bir versiyon, yani desen cizemiyorsun onda. Full surumunu compucon firmasinda, satin alabilirsin :( korsan paylasim yasak sitemizde. Herhangi bir sekilde irtibata gecmemiz de engellenmis buyuklerimiz sagolsun, bu nakis bolumune cok destek verseniz bi ozel mesaj hakki verilmiyor. hayirlisi diyelim neyse.
iyi calismalar ve bol sans diliyorum.

hakanc1

🌟Usta Tasarımcı🌟
kerso arkadaşımızdan rica etsek eos3'ü tekrar upload edebilir mi ? Ben direkt olarak özel mesaj gönderemiyorum :([/QUO

merhaba eğer videoyu iyice incelersen sorunun çözülecektir.