Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yakın plan çiçek fotoğraflarım

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Fotoğraflar şahsıma aittir.
İyi Seyirler

img9684g.jpg

img9690.jpg

img9692.jpg

img9705.jpg

resim023hzi.jpg

resim025u.jpg

suc50025.jpg

suc50027.jpg

cnon84

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence fotolarınla photoshopta oynamalısın. Renklerini canlandırırsan ve birkaç efect kullanırsnan iyi şeyler yakalarsın...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
cnon84 e katılmakla birlikte. İlk karedeki hava gerçekten diğerlerine nazaran ayrı güzel.
emeğinize sağlık

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim
1. nin farklı olması normal çünkü üzerine düşen güneş yani en doğal ışık ama çiçek plastik :wink:
Ps konusunda da ne yazıkki size katılamayacağım.Çünkü ben fotoğraflarda ps oynamalarına karşıyım.Bence fotoğraf denklanşöre bastığınız an; elde ettiğiniz görüntüdür!Yani en doğal olanıdır.Ps ile oynama yaptığınız zaman; o artık fotoğraf değil görsel çalışma olur!
Yani ben hatasıyla bile doğal olanı seviyorum. :wink:
Ps bildiğim halde fotoğraflarımda kullanmıyorum!Kullananlara da bir itirazım yok ama ben yapay olana fotoğraf demiyorum. :wink:
Tabi bunlar benim şahsi düşüncelerim, kimseyi yargılamıyorum.
Saygılar

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum...

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğinize sağlık. güzel kareler olmuş:)

ynserg

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel ve doğal tebrikler devamı bekleriz:)

AhmetBedir

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim
1. nin farklı olması normal çünkü üzerine düşen güneş yani en doğal ışık ama çiçek plastik :wink:
Ps konusunda da ne yazıkki size katılamayacağım.Çünkü ben fotoğraflarda ps oynamalarına karşıyım.Bence fotoğraf denklanşöre bastığınız an; elde ettiğiniz görüntüdür!Yani en doğal olanıdır.Ps ile oynama yaptığınız zaman; o artık fotoğraf değil görsel çalışma olur!
Yani ben hatasıyla bile doğal olanı seviyorum. :wink:
Ps bildiğim halde fotoğraflarımda kullanmıyorum!Kullananlara da bir itirazım yok ama ben yapay olana fotoğraf demiyorum. :wink:
Tabi bunlar benim şahsi düşüncelerim, kimseyi yargılamıyorum.
Saygılar

Kesinlikle katılıyorum. Fotoğraf dediğin deklanşöre bastığın anda çıkan karedir. bilgisayar ortamında yapılandırılması ve üzerinde oynanması görsele girmektedir. buda benim düşüncem fakat oda sanat buda sanat. hepsine sonsuz saygılar.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle katılıyorum. Fotoğraf dediğin deklanşöre bastığın anda çıkan karedir. bilgisayar ortamında yapılandırılması ve üzerinde oynanması görsele girmektedir. buda benim düşüncem fakat oda sanat buda sanat. hepsine sonsuz saygılar.

Teşekkürler :wink:

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
Aralarında en çok 1. Fotoğrafı beğendim . Naçizane fikrimi söylemek istiyorum tabi, Kızacaksınız belki ama :) Fotoğraflar üzerinde filtreleme yapmak doğallığını bozar vs vs bunun üzerine çok tartışılmış. Ama Çalışmalarınızı buraya koyuyorsanız illaki deneyimler, görüşler ve eleştiriler doğrultusunda yeni bi bakış açısı elde etmek için yapıyosunuzdur. Bence Fotoğraflar üzerinde ufak tefek filtrelemeler yapmak onu "Fotoğraf" olmaktan çıkarmaz. Çok ufak bir örnek ; Çayı da güzel yapan şekeridir, Bilmiyorum anlatabiliyomuyum.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aralarında en çok 1. Fotoğrafı beğendim . Naçizane fikrimi söylemek istiyorum tabi, Kızacaksınız belki ama :) Fotoğraflar üzerinde filtreleme yapmak doğallığını bozar vs vs bunun üzerine çok tartışılmış. Ama Çalışmalarınızı buraya koyuyorsanız illaki deneyimler, görüşler ve eleştiriler doğrultusunda yeni bi bakış açısı elde etmek için yapıyosunuzdur. Bence Fotoğraflar üzerinde ufak tefek filtrelemeler yapmak onu "Fotoğraf" olmaktan çıkarmaz. Çok ufak bir örnek ; Çayı da güzel yapan şekeridir, Bilmiyorum anlatabiliyomuyum.

Elbette eleştirilere açığız ve kendimizi geliştiriyoruz, ben bu konuyu açalı çok uzun zaman oldu. Bu konuda da fikrim tabi ki değişti, Ne ben artık eski Esra'yım, ne de artık fotoğraf çekiyorum :) Ama konum hala ilgi görüyor, çok teşekkürler herkese :wink: