Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaratıcı ajansımıza grafiker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mks

🌱Yeni Üye🌱
Çok yönlü kendine geliştirmeye açık ve her alanda bize destek sağlayabileceğine inanan, herşeyden önemlisi uyumlu ,kendini bilen grafiker aranmaktadır.İlan çok kısa sürede sonuçlandırılacaktır. ilgilenenler lütfen özelden mesaj göndersin.(İstanbul Avrupa yakasındayız)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

pekovic

🌱Yeni Üye🌱
iş.

ilanınızla ilgileniyorum adım Semiha Güven istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. özel grafikerlik kursunda eğitim aldım iş tecrübem yok fakat bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum photoshop freehand corel ve illustrator konusunda bilgim var ilginize şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

repro_esra

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar esra ben.avrupa yakasında ikamet ediyorum...ilanınız dikkatimi çekti..photoshop-corel-freehand- kullanımlarını biliyorum... şirket adres ve isim bilgilerinizi verebilirseniz sevinirim... şimdiden teşekkürler

funnygirlss

🌱Yeni Üye🌱
Özelden mail adresi verirseniz CV mi göndermek istiyorum.

mertalikaratas

🌱Yeni Üye🌱
grafiker

ilanınızla ilgilenyorum lüten tel numarası verirmisiniz iyi çalışmalar

xmary

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

ilanınızla ilgileniyorum;
istanbul emirgan 'da ikamet etmekteyim..
ortaköy zübeyde hanım kız meslek lisesi grafik bölümü
elazıg fırat üniversitesi grafik tasarım bölümü mezunuyum...
program bilgim: photoshop cs3 , corel draw, frahand, ofis programları
iş tecrübesi 3 yıl
irtibata geçebilcegimiz bir telefon veya msn adresi bekliyorum
ilginize teşekür ederim...
sevgiyle kalın...saygılar
iyi çalışmalar...

mks

🌱Yeni Üye🌱
Çok yönlü kendine geliştirmeye açık ve her alanda bize destek sağlayabileceğine inanan, herşeyden önemlisi uyumlu ,kendini bilen grafiker aranmaktadır.İlan çok kısa sürede sonuçlandırılacaktır. ilgilenenler lütfen özelden mesaj göndersin.(İstanbul Avrupa yakasındayız)

MG GRAFİK

🌱Yeni Üye🌱
Adobe ıllustrator ve photoshop aktif kullanabilmekteyim. Avrupa yakasında ikamet ediyorum.ilgilenirseniz sevinirim.MG GRAFİK

canveesra

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.
Bu yıl İstanbul Güzel Sanatlar Fakültesiİstanbul Arel Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum.Ayrıca Bilge Adam Grafik tasarım egitimide aldım.3 senelik tecruce yasadım.Okulda piyasadaki butun calısmaları yaptım.Dergiler,kataloglar,brosürler,kartvizitler,afişler,araba giydirme,el ilanları,broşürler,t-shırt tasarımları,takvim ceşitleri vs...hepsini biliyorum hocalarım iyi egitim verdi saolsunlar.kendimin dısında abartı bişe yazmak istemiyorum oyuzden acık acık yazıyorum herseyimi.21 yasındayım avrupa yakasında oturuyorum.Sabah gazetesinde staj yaptım.Freehand,Adobe photshop cs 2 cs3 ,ılıstrator programlarını cok iyi seviyede biliyorum.yaratıcı ve uyumlu birisiyim.tek eksiğim meslegimle ilgili alanım.meslegimi cok seviyorm ilgilenirseniz sevinirim iyi çalısmalar.

canveesra

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.
Bu yıl İstanbul Güzel Sanatlar Fakültesiİstanbul Arel Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum.Ayrıca Bilge Adam Grafik tasarım egitimide aldım.3 senelik tecruce yasadım.Okulda piyasadaki butun calısmaları yaptım.Dergiler,kataloglar,brosürler,kartvizitler,afişler,araba giydirme,el ilanları,broşürler,t-shırt tasarımları,takvim ceşitleri vs...hepsini biliyorum hocalarım iyi egitim verdi saolsunlar.kendimin dısında abartı bişe yazmak istemiyorum oyuzden acık acık yazıyorum herseyimi.21 yasındayım avrupa yakasında oturuyorum.Sabah gazetesinde staj yaptım.Freehand,Adobe photshop cs 2 cs3 ,ılıstrator programlarını cok iyi seviyede biliyorum.yaratıcı ve uyumlu birisiyim.tek eksiğim meslegimle ilgili alanım.meslegimi cok seviyorm.sigara kullanmıyorum .mc ve pc de kullanabiliyorum.takım calısmalarına uyum saglayabilirim.ilgilenirseniz sevinirim iyi çalısmalar.

asi_istanbul

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gserhanyazaroglu.com
Merhaba;
9 yıllık Grafik Tasarımcıyım,Corel draw,Freehand,Photoshop,İllustrator,In design progralarını iyi derecede biliyor ve kullanıyorum.Email adresinizi özel esajla yollarsanız,bende portfolyomu sizlere yollayabilirim.
İyi Çalışmalar
G.Serhan Yazaroglu
Graphic Designer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...