Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yaratıcı Drama Kursu Afişim

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın verdiği özel bir kurs için bu afişi yaptım ve yorumlarınızı bekliyorum çok kısa bir zaman dilimi içimde yaptım.

B12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"D" nin boyutu "RAMA" idaki harflerle eşit olsa daha güzel olurdu sanki?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
b12 ye katılıp tipografi kavramını kavramış ve bunu ele alarak tasarım yaptığınızı düşünerek hoş diyorum...
Ancak biraz materyalleriniz zengin ve çok bu görseli boğmamışmı sizcede ?Müşteri isteğimidir bunlar ? Yada arkadaşınızın isteklerimidir? ...

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslına bakarsanız birazda arkadaşımın isteği oldu resimleri kullanmam onun dışında D harfinde toplamak istedim merkezi noktayı ondan onu daha büyük yaptım yani bir nevi denge noktası... ama değerli eleştirileriniz içinde teşekkür ederim bir daha ki çalışmalarımda bu yaklaşımınızı fikrimin içine katıcam. Teşekkür ederim...

superbiolay

🌱Yeni Üye🌱
başska resimler kullansaydın bence daha iyi olabilirdi, resimlerden bu kisinin drama dersi verdigi anlasilmiyor, daha cok sanki ya cocuk psikiyatri ya da cocuk hastaliklari ile ilgili afis gibi gorundu gozume resimlerden. tabi bu benim dusuncem ??

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başska resimler kullansaydın bence daha iyi olabilirdi, resimlerden bu kisinin drama dersi verdigi anlasilmiyor, daha cok sanki ya cocuk psikiyatri ya da cocuk hastaliklari ile ilgili afis gibi gorundu gozume resimlerden. tabi bu benim dusuncem ??

aslına bakarsan Yaratıcı drama çoçuğun gelişimine katkı sağlayan ve onu sosyalleştiren bir uygulamadır bir nevi kişisel gelişim için uygulanır içine kapanık çocuklara.

Değerli yorumun için teşekkür ediyorum....