Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yaratıcı Grafiker/Reklam şirketi aranıyor

smartakus

🌱Yeni Üye🌱
Tamamı yurt dışında bulalan şirketimizin reklam işlerini üstlenecek Restaurant ve Bar reklamlarında tecrübeli Grafiker/Reklam şirketi arıyoruz.

Yapılması gereken işlerin başında şunlar geliyor:
Logo tasarımı, menu kartı, el ilanı, broşür, indirim veya yeni ürün afişleri...vb işler.
Ayrıca bütün matbaa ve baskı işleri.
Web design ve yazılım.
İleri bir aşamada piyasaya yeni çıkaracağımız ürünlerin ambalaj tasarımı.

Biz uzun yıllar sürecek bir işbirliğini hedefliyoruz. Uzun zamandan beri sektörde çalışan ve ayrıca iletişimin daha kolay olması için İstanbul da bulunan şirketleri tercih ediyoruz.

Eğer ilgileniyorsanız aşağıdaki e mail adresine iletişim bilgilerinizi ve çalışma örneklerinizi yollayınız.

george@ilter.ch

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

smartakus

🌱Yeni Üye🌱
Herkeze ilanımıza gösterdikleri ilgiden dolayi çok teşekkür ederiz.
İletişimin daha kolay olması için İstanbul da bulunan şirketleri tercih ediyoruz.
Teşekkürler

sefide

🌱Yeni Üye🌱
biz İstanbuldayız ALİS REKLAM ve TANITIM HİZMETLERİ... Bütün reklam işleri yapılır

dilayyalcin1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yalcinajans.com
rasel reklam
istanbulda küçükyalıda matbaa içerikli çalışan bir ajansız.uygun fiyatlarımızla size yardımcı olmak isteriz.
05394073611

ecotasarim

🌱Yeni Üye🌱
başvuru

Uluslararası markalar için çalışmış, 15 senenin üzerinde ajans deneyimi sahibi, şu anda da kendi ajansının sahibi bir sanat yönetmeniyim. teklifinizle ilgileniyorum. info@ecotasarim.com adresine email atabilirsiniz. .

bazı işlerimizi aşağıdaki blog sayfasından görebilirsiniz.

ECO TASARIM

not: 2001de istanbul'dan ayrıldım ve güney'e yerleştim. online olarak çalıştığımız başka müşterilerimiz de var. Siz de hazırsanız görüşelim.

iyi günler.

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
merhaba bılgılerımı okuyabılırsınızz. işinizi begendım. bi görüşelim istersenız ii günler.