Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

YarDımcı Grafiker olarak iş ARIYORUMM...

nilay_vvitch

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selam ben lise 3 grafik ve fotoğraf bölümünde okuyorum ve tatiliim boş geçirmek istemiyorum anadolu yakasında oturuyorum ve bölümümle ilgili çalışmak istiyorum...:smile:yardım için şimdiden teşşekür ediiyorum...

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

KßR_grfk

🌱Yeni Üye🌱
bende lise 4 fotoğraf we grafik tasarım bölümündeyim.stajımı sürdürebilecegim bana uygun bir iş arıyorum..freehand we photoshop proğramlarını biliyorum..istanbul zeytinburnunda ikamet ediyorum

karacan4141

🌱Yeni Üye🌱
İzmirde gazete sayfa tasarımı konusunda yardımcı grafikerlik veya iş arıyorsanız *************** nolu telefondan bana ulaşın. sizlere yardımcı olmaya çalışırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

OZLEM KATIRCI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Deneyımlı tasarım grafıker
ANADOLU YAKASINDA TUZLA ve CİVARINDA OTURAN veya ulaşım sorunu olmayacak (RESIMLI CV ve yaptığı iş örnekleri REFERANSLI)

-Grafik programlarında usta ve görsel sanatını el çabukluğu becerisi ile kısa zamanda ortaya koyabilen
(KENDİNİ YETİŞTİRİP MESLEĞİYLE BÜTÜNLEŞTİREBİLMİŞ)
-Sektörel Yayıncılıkta - Sureli yayıncılıkta, dergide uzman, PHOTOSHOP - INDESIGN dahil tüm görsel program bilgilerine (Grafik-Adobe programları gibi Corel, Freehand, gibi Grafik Prog. vs.) tam hakim eli çabuk
-Görsel düşünce ve hayal gücünü tasarıma aktarabilen yapıcı fikirler üretebilen
-Projeyi tamamıyla ele alıp tek basına sonuçlandırabilen

Görev tanımı:
* SEKTOREL DERGIMIZI yayına hazırlayabilecek
* Tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli(ALAYLI)
* Kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
* Literatur düzeyinde ingilizce bilen (Ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet verebilecek )
* İnsan ilişkileri iyi, Kendini yönetebilecek, sabırlı, stres ortamını yönetebilecek

***İse alınacak personel gerçekleştirdikleri iş referansları ile birlikte, RESIMLI CV ile ve Minimum UCRET BEKLENTILERINI içeren CV ile başvuracaklardır.

can_reklammm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iş arayan grafiker ve baskı operatörleri için 0 533 601 68 87 nolu telefondan bilgi almak edinmek için aramaları rica olunur..