Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardımcı Grafiker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freevolition

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.orionreklam.com
Merhabalar,

Avrupa yakasında ikamet eden yardımcı grafikere ihtiyaç duymaktayız.

maaş + ssk + yol verilecektir.

Firma dijital baskı ve organizasyon firmasıdır.

Not: Yoğun iş temposuna ayak uyduracak kişiler ve bay tercihimizdir.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

onerism

🌱Yeni Üye🌱
büyükçekmece tarafında ikamet etmekteyim,photoshop,corel,indesign,illustrator,freehand programlarını biliyorum,grafikerlik sertifikam var onerism@windowslive.com adresime mail atabilirsiniz.

Esef KAPLAN

🌱Yeni Üye🌱
gaziosmanpaşada ikamet etmekteyim corel ağırlıklı olmak üzere photoshop freehand programlarını orta seviyede kullanabilmekteyim bana ulaşırsanız sevinirim

Esef KAPLAN
esokapo@hotmail.com
0539-616-66-81

nerminsenol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba;

Size dışarıdanda yardımcı olabilirim bu işleri freelance olarak yapıyorum...
Tasarım baskı ve organizasyon için irtibata gecelim...
(sanatcı temini, hostes temini, yer-mekan, ses sitemi)..
www.designersu.com

talatcanfırat

🌱Yeni Üye🌱
2002den beri grafiker olarak çalışmaktayım. ileri seviyede photoshop ve illustrator biliyorum, orta seviyede in design ve quark express ve dreamweaver biliyorum. hep Mac'de çalıştım ama pcde de çalışabilirim.

iletişim:

0536 564 30 68
yada
talatcan@gmail.com

reis türkoğlu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beylikdüzünde ikamt etmekteyim. iyi düzeyde photoshop ve corel;orta düzeyde illustreator ve qurkxpress programlarını biliyorum. 2,5 yıldır bu işin içerisindeym.

brkoztrk

🌱Yeni Üye🌱
Bilge adam web tasarım&grafik üstün başarı belgem var.Indesing,ıllustratr,psd,dreamwear,flash programlarını iyi derecede kullana biliyorum pc veya mc ortamında çalışabilirim bir senedir freelance çalışıyorum...

05379589814
brk--oztrk@hotmail.com

omer_tigli

🌱Yeni Üye🌱
Fatih kocamustafapaşada oturuyorum,photoshop,freehand,corel,ıllustrator programlarını orta seviyede kullanmaktayım,grafik kursundan yeni mezun oldum,

hakanokmen82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba, dışardan iş yaptırmak isteyen arkadaşlar grafik tasarımda 10 yıllık deneyimle sizlere en iyi hizmeti verebiliriz. Matbaa konusunda ve alternatif konularda yardımcı olabiliriz. Arayın "DÜŞÜNCELERİNİZİ GÖRSELLİĞE YANSITALIM". 0555 867 02 85-0543 892 44 11.

gospodin

🌱Yeni Üye🌱
Bayrampaşa Yıldırım Mah.de ikamet etmekteyim photoshop corel illustrator programlarından anlıyorum kendimi yetiştirmek ve mesleğimle ilgili konularda en üst seviyeye ulaşmak istiyorum eyer bana fırsat tanırsanız beni çok mutlu edersiniz uzun zamandır iş arıyorum fakat iş tecrübem yok diye bir türlü iş bulamıyorum olumlu veyahut olumsuz cevabınızı bekliyorum fuat ERDEN
azzurro_87@hotmail.com

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba Mikrosis eğitim merkezinde grafik tasarım eğitimi almis bulunmaktayim. grafik tasarım üzerinde kendimi geliştirebilecegim, staj gorebilecegim bir is aramaktayim. istanbul taksim' de ikamet etmekteyim.

kullandigim programlar :

adobe photoshop : iyi seviyede.

e-mail ;

tel : 0212 245 00 97

cep :0539 653 38 71

byalicoban

🌱Yeni Üye🌱
okmeydanında ikamet etmekteyim coreldraw - freehand - photoshop - quark orta derecede biliyorum özel bir kursta eğitim aldım sertifikam var

byalicoban@mynet.com

byalicoban

🌱Yeni Üye🌱
okmeydanında ikamet etmekteyim coreldraw - freehand - photoshop - quark orta derecede biliyorum özel bir kursta eğitim aldım sertifikam var

byalicoban@mynet.com
tel 05422595828

Atillagrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bayram Paşada Oturuyorum.. Photoshop İlustratör de iyim yoğun iş temposunda calısa bılırım İmail aldresinizi yazarsanız cv yollarım ?

tkaraalp

🌱Yeni Üye🌱
photoshop (orta derece)
ıllustrator (iyi derece) programları kullanıyorum
Ayrıca 10 parmak yazıyorum
1 yıllık tecrübem var
ilgileniyorsanız talhaacilim@gmail.com mail atabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...