Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardımınız Gerekli

kemal_özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
93244799.jpg

Arkadaşlar photoshopta gördüğünüz yazıya; transform > skew işlemi uyguladığımda gördüğünüz şekle getirebiliyorum ama illustratörde bunu bi türlü yapamadım lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler...

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Corel de perpektif efekti uygulayarak yapmak mümkün olduğuna göre ıllustratorda da bu özellik vardır mutlaka.

coolomn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum yazını yazdıktan sonra effect bölümünden 3D altındaki extrude&bewel i seçiyosun.extrude depth ten derinliği ayarlıyosun.renk içinse more options var sağ tarafta onu tıklayıpalttan shading color u değiştiriysun.preview e basarak bakablisin aynı zamanda ;)

coolomn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi de açılan menü de mouse ile kutuyu oynatarak istediğin gibi yön verebilirsin.

kemal_özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Denedim ama p.hoptaki gibi sonuç almadım benmi beceremedim yoksa bide sen dene istersen olmuyo ya,free distort diye bi özellik var onunla oldu sanki :) sağol kardeşm yardımın için...

coolomn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yarın yollucam dostumm.bugün biraz geç oldu ve çok uykum var :) iyigeceler herkese

kemal_özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Allah rahatlık versin yarın isterim ama :)

FatihDora

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.fatihdora.com
Denedim ama p.hoptaki gibi sonuç almadım benmi beceremedim yoksa bide sen dene istersen olmuyo ya,free distort diye bi özellik var onunla oldu sanki :) sağol kardeşm yardımın için...

aynen freedistort ile yapabilirsin :)) aynı perspektifi verdikten sonra yazının aynından bi tanede altına at 3d olsun :D

günahkar

🌱Yeni Üye🌱
yazıyı convertliyorsun e harfine basıyosun e harfinin uzantısı şu an aklımda deyil daha sonra ctrl-shift-alt ile istedigin persvektifi veriyosun kardeşim