Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarışmalarda kaybedenler

istanbul7ny

🌱Yeni Üye🌱
Yarışmalar için ciddi fikri emek harcıyoruz.sadece tasarım için günlerce düşünüyoruz. bilgisayar başında saatlerimizi harcıyoruz. Kaybedince üzülüyor insan. Yarışmayı düzenleyenler neden sadece kazananları düşünür ki 5 gülen yüz 100 mutsuz yüz. Bana göre bundan sonra kaybedenlere yönelikte bir madde olmalı.yarışmaya katılan herkese hatıra babından bir şeyler verilmeli....

Benzer konular

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
İkibuçuk liralık kol saati gibi mi? :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kaybedenler için Orhan Gencebay'ın bir teselli ver şarkısına klip çekip orada oynatabilirler mesela. :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Sonra iş başvurularında referans olarak görebiliriz bu hatıraları :D
Malum Türk milletiyiz :D

Azminizin kırılmaması dileğiyle...

graif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dediğinize katılıyorum, fakat bizim yarışmalarımızda, "çalışmalar, kurumun amacını yansıtamamıştır" adı altında kazanan bile olmazken, sizin böyle bir beklenti içerisinde olmanız, çok iyi niyetli.. Ne diyeyim artık :D

gayecagli

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar,

Bence istanbul7ny arkadaşımız çok haklı. Ben kasım ayında Dük'ün düzenlediği kravat tasarımı yaroşmasına katılmıştım. Baştan kazanamayacağım belliydi çünkü facebook üzerinden beğen yapılarak oylanıyordu tasarımlar. Benim de facebook'ta yeterli sayıda arkadaşım olmadığı için kazanamadım. Ama sağolsunlar firmadan bir teşekkür mektubuyla birlikte 4 ayrı tasarımla katıldığım için 4 ayrı kravat yollamışlar.

İnce bir davranış. Hoşuma gitti doğrusu.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
şimdi arkadaşlar... Bu çağrıya bir firma gözü ile bakalım, Mesela benim bir firmam var, bir fuara katılıyorum. Fuarda ziyaretçilere vermek üzre broşür bastırdım. Bunları çok güzel karton torbalar ya da dosyalarla sunuyorum. Fuar ücretsiz... 5000 broşürümün en az %90'ı yakacak toplamaya gelmiş koca popolu kadınlarca toplanıyor... Bir çok kadın ellerinde fuara katılmış her firmanın borşürüyle dolanıyor. yere düşürüp, toplayan, çocuğuna taşıtan... Yani fuarlara sadece yakacak toplamak için katılan koca bir kitle var...

Bu basit bir fuar... Şimdi kalkıp her yarışmaya katılana birşeyler verirsek, sadece yarışmalardaki ödülleri toplamak için katılacak bir başka kitle oluşacaktır :D

DreamDesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi arkadaşlar... Bu çağrıya bir firma gözü ile bakalım, Mesela benim bir firmam var, bir fuara katılıyorum. Fuarda ziyaretçilere vermek üzre broşür bastırdım. Bunları çok güzel karton torbalar ya da dosyalarla sunuyorum. Fuar ücretsiz... 5000 broşürümün en az %90'ı yakacak toplamaya gelmiş koca popolu kadınlarca toplanıyor... Bir çok kadın ellerinde fuara katılmış her firmanın borşürüyle dolanıyor. yere düşürüp, toplayan, çocuğuna taşıtan... Yani fuarlara sadece yakacak toplamak için katılan koca bir kitle var...

Bu basit bir fuar... Şimdi kalkıp her yarışmaya katılana birşeyler verirsek, sadece yarışmalardaki ödülleri toplamak için katılacak bir başka kitle oluşacaktır :D

Benim fikrime göre her katılana değil de, ilk on üçe (1. 2. 3. de iyi bir hediye, sonrak 10 kişiye de teselli hediyesi olmak şartıyla) hediye verilebilir, verilmeli de..

rmzncaliskan

🌱Yeni Üye🌱
ilk on üçe verilsin diyorsun arkadaşım fakat ilk on beşe verip diğerlerinin moralinin bozulması ile ilk üçe verip diğerlerinin moralinin bozulmasının arasında ne gibi fark var!!!