Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yayınevine acil uygulamacı grafiker aranıyor

emir

🌱Yeni Üye🌱
Beşiktaş'taki yayınevimize Gazete ve Dergi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Freehand, QuarkXpress, Illustrator kullanabilen, full time uygulamacı grafiker arıyoruz. Maaş+ SSK+ Yol+ Yemek

İlgilenenlerin mail yolu ile CV'lerini göndermeleri gerekmektedir.

Son düzenleme:

kennan

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımcı grafiker olarak çeşitli matbaa, ajans ve yayınevlerinde 15 yıldan bu yana çalışıyorum. Halen bir yayınevinde çalışmaktayım.Gazete,Dergi, Katalog, Broşür ve kitap kapağı konularında tecrübeliyim.
Görüşmek dileğiyle...

Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

m.gündogdu

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, nişanlım askerden henüz geldi. Daha önce gazetede 3-4 yıl kadar çalıştı. Şu an acele iş arıyoruz. Cv sini hangi adresten gönderebilirim ?

Son düzenleme:

toprakasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben 6 yıldr corel ve photshpla gazete çıkaryrm pc de tek başıma yazları hazır 12 sayfa gazeteyi 2 gnde çıkarırım yani gazete konusunda yardmcı ola blrm ama corel pc olursa

april_burcu

🌱Yeni Üye🌱
ben 6 yıldr corel ve photshpla gazete çıkaryrm pc de tek başıma yazları hazır 12 sayfa gazeteyi 2 gnde çıkarırım yani gazete konusunda yardmcı ola blrm ama corel pc olursa

Kusura bakma ama bende 6 yıldır gazetede çalışıyorum corel ve photoshop uda çok iyi biliyorum bana göre gazete sayfası yapmak istiyorsan şiddetle quark eğer programı bulamazsan freehand tavsiye ederim artı 6 yıldır çalışmana rağmen bu kadar yavaş olmana şaşırdım ben 2 günde 48 sayfa dergiyi çıkartıyorum biz günde 12 sayfa gazeteyi akşam 6 baskısına yetiştiriyyoruz tek başımıza 3 grafiker 36 sayfa gazete çıkartıyorduk ekstaradan tırıvırı işler hariç birazdaha kendini hızlandır...

sertand

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sertandirek.com
Ben Freehand ve Photoshop kullanıyorum , diğer programları bilmiyorumama öğrenmek isterim , isterseniz size cvmi gönderebilirim.
E-mail adresim :

Ben Freehand ve Photoshop kullanıyorum , diğer programları bilmiyorumama öğrenmek isterim , isterseniz size cvmi gönderebilirim.
Tel : yasak

toprakasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pardon bana cevap gelmişş göremedimm ama gazeteciler derneğinden sayfa düzeni ödülü aladım sanrım programlarda değil kullanıcalarda da biraz önemli teşekkrler..

emir

🌱Yeni Üye🌱
Tecrübeli Grafiker Aranıyor

Gazete, dergi ve katalog işleri yapacak, Freehand, photoshop ve quarkexpress programlarına hakim mesleğinde deneyimli grafikerler arıyoruz. İlgilenenlerin PM kanalıyla irtibat kurmaları ve cv lerini göndermeleri rica olunur.

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sitemiz de işveren olarak ilan bırakmak isteyen arkadaşlar. Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yalnız uyulması gereken kurallarımız var.

İlanlarınız da

- Öncelikle firma bilgisi
- Çalışma şartları
- Aranılan kişinin özellikler
- İşin mahiyeti

gibi bilgileri açıkladığınız taktirde ne siz nede talipli olanlar değerli vakitlerini kaybetmemiş olacaklardır.

Kesinlikle, msn, mail, telefon ve adres bilgilerinizi konu için de belirtmeyiniz.
Talipler size pm yolu ile ulaşacaklardır.

Aradığınız personeli bulduğunuz taktirde ilanınızda bildirmeniz, ilana mesaj bırakacak yeni iş arayanları ve site yönetimini zor duruma sokmaz.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Örnek :
İlanı Veren Üye:
Photoshop bilen "bayan" eleman aranıyor.
Üye:
Neden "bayan"?

Gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

emir

🌱Yeni Üye🌱
İş yerimiz İstanbul Beşiktaş'ta olup, tam zamanlı çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz

emir

🌱Yeni Üye🌱
Tecrübeli Grafiker

e

İstanbul Beşiktaş'ta bulunan, gazete ve dergi yayımcılığının yanısıra ajans hizmetleri de veren kuruluşumuza,
Mac kullanabilen,
freehand, quarkexpress ve photoshop programlarını iyi derecede bilen,
Tam zamanlı olarak çalışacak deneyimli grafiker arkadaşlar arıyoruz.

Müracat için PM (Özel Mesaj) yolu ile iletişime geçiniz...

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

DarkAngel

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar verdiğiniz ilanla ilgileniyorum calısmak isterim sehrim istanbuldur matbaa meslek lisesi grafik sanatlar ve tasarım bölümü mezunuyum iş tecrubesi acısından 5 yıldır bu sektördeyim ve istanbulda önde gelen matbaalarda belirli görevlerde calıstım ilgilenirseniz tasarım calısmalarınızda bulunmak isterim eger ilgilenirseniz cv , iş örneklerimi ve referanslarımı gönderebilirim

iiyi günler ii calısmalar