Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Çalışma

krlmikb33

🌱Yeni Üye🌱
Lütfen kendinizi överek çirkinleştirmeyin bazı abilerim var ben daha 14 yasındayım ve boyle seylerı yapmaya çalışıyorum kendileri ise benden en az 10 yaş büyük ve belkide mesleği bu

BjJSh.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Yaşın önemi yok ki, ben kimleri tanıyorum daha 10 yaşlarında bize bile taş çıkartıyorlar..Yetenek kısmını geçiyorum ama hangi web sayfasının tasarımı bu şekilde? Hiç mi internette dolaşmıyorsun?

Fırçayı attıktan sonra söyleyeceğim şudur ki, merak ediyorsan neyin nasıl yapıldığını araştırmalısın, isimlerinden ölçülere, genel kullanılan fontlardan renk seçimlerine kadar incelemelisin. Bol bol eskiz(çalışma/karalama) yapmalı, bu işe gönül verdiysen hakkını vermelisin.

Bu çalışmayı görmemiş sayıyorum ve kısa zamanda yeni bir çalışma yapmanı diliyorum.

krlmikb33

🌱Yeni Üye🌱
tamam sen bana ders göster ondan sonra bana biraz web site göster ayrıca benim önceki yağtıgım çalışmadaki web sitenin altına yapılan yorumdaki web sitesine ben zetmeye çalıştım bence gayet hos oldu ama tabiki sizi bilemem bir de ayrıca o 10 yasındaki çocuk dediğiniz kişinin çalışmalarını bekliyorum saygılarımı sunarım

Rhapsody34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğerki eleştiri kabul etmeyeceksen ve yorum istediğin halde yorumlara karşı çıkacaksan bence hiç fikir sorma...

Ben böyle bir site tasarımı hiç görmedim.

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kendimi övmeyeceğim için çirkinleşmeyeceğim ... o yüzden senin açından bir problemi olmayacak yazdıklarımın ... başta anlaşalım, gönül koymayaca yok !!!

sadece seni ve çalışmanı eleştireceğim

1 - Küstah ve ukalasın .... eleştiriyi kaldıramıyorsun

2 - Çalışman berbat ... Zira renk seçimlerin ve site modül yerleşimlerin çok kötü

3 - Bilgisayarda iki çizgi koyabilen her insan grafiker olsaydı, sende olurdun

sonuç olarak ; daha kırk fırın ekmek yemen gerekiyor. Her şey için bir zaman vardır, seninde pişmen için baya bir zaman var ... Bu acemiliğini yaşına veriyorum, yaşın ilerledikçe daha da iyi çalışmalar çıkaracaksın ...

ama şu an lütfen ve lütfen ; siteye çalışma göndermek yerine kim ne nasıl yapıyor, nasıl sunuyor önce onu öğrenelim ve bizden yaşça büyüklerimize ukalalık yapmayalım ...