Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni çaLışmaLarım...

aLwayS...

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her türLü yoruma açıktır...değerLendirmeLeriniz sayesinde kendimi geLiştiriyorum :)

zecibebekkfe6.jpg

kylkzhd2.jpg

ghghxfdtreteryrn1.jpg

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hatlar o kadar sertki
Biraz daha yumuşak hatlar ve gölgelendirmeler iyi olur

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
ben bu kadarını bile çizebilseydim kendimi başarılı sayardım.. ellerine sağlık güzel olmuşlar..

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bıraz daha burun ve dudak calısmalısınız.. ton gecıslerını de yumusatsanız daha soft bır goruntu cıkar ortaya... offff offf ne cok cızdım ben boyle desenler yaaaaa.......

aLwayS...

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumLAr için teşekkürLEr...daha yumuşak daha yumuşak ...:)

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel görüyorsun ama sert çizgiler var ve oransızlıklar var.yenisin ama çalışmaya devam edersen başarılı çalışmalar çıkarabilirsin başarılar :)

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bıraz daha burun ve dudak calısmalısınız.. ton gecıslerını de yumusatsanız daha soft bır goruntu cıkar ortaya... offff offf ne cok cızdım ben boyle desenler yaaaaa.......

katılıyorum ayrıca ışık sizde neden pek yok yani ışık mesela sağ dan vuruyorsa sağ daha aydınlık sola doğru biraz daha koyu ve karanlık olmalı ama sizde bu yok.. yani karakalem sadece belirgin hatlardan değil ışık gölge olaylarınında tamamladığı bir bütündür... ve daha pek çok şey...
ama yinede bir ilk olarak gayet başarılı ... emeğinize sağlık:wink:

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Anatomiye dikkat ediniz... ayrıca çizerken sadece karşınızdaki modele bağlı kalmayın biraz kendinizden birşey katın... her gördüğünüz çizgiyi çizmeye çalışırsanız keskin hatlar ortaya çıkar...

emeğinize sağlık...

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
sanırım çalışmaları gölgelendirmede elle yapmışsınız:smile:
yani yani kalemle çizilen yerleri elle dagıtıp gölge oluşturmuşsunuz tabi yanılıyorda olabilirim tam olarak görmüyorum
karakalemde pek tasvir edilmiyen bir olaydır
ve çizimlerde çok keskin hatlar kullanmışsın göz çizimlerin güzel ama el çizimlerinde hatalar var kolay gelsin iyi çalışmalar:angel:

Mustafa Timur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kompozisyonlar başarılı lakin dudak ve burunda özellikle öne çıkan hatalar var.. çizdikten sonra resme bakıp burnu ve dudakları incelemeni ve gerçeğe daha yakın olması için nasıl bir düzeltme yapman gerektiğini düşün kendi kendine.. ve en önemlisi sürekli çiz, hep çiz, hiç vazgeçme..

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
yeni çizmeye başlamışsınız sanırım,buna göre çok güzel gidiyor bence:) ışık gölge ve geçişler çok önemli. ama çizgilerinde farklılık var yani tarz. Biraz daha yumuşak geçişler ve ölçü konusunda da çalışırsan süper olacak. kolay gelsin

eylem_3

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışmalar ellerine sağlık:D bende resimlerimi ekliycem ama nasıl???