Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Kartvizt çalışmam

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3jrvs.jpg

Merhaba Arkadaşlar yeni Kartvizit çalışmam Bilgisayar satışı ve webtasarım İşi İçin. Değerli yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Tasarım işiyle mi uğraşıyorsunuz, bilişim işiyle mi?
Colour Design yazısını alt köşede tekrar yazmışsınız (ayrıca da farklı bir yazı karakteriyle) gereksiz olmuş.
Karta gelince, sunum güzel ama tasarım klasik..

ukayrak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kart tasariminda "Design" kelimesi yanlis yazilmis maalesef... Aman bu sekilde bastirmayin karti...

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
3jrvs.jpg

Merhaba Arkadaşlar yeni Kartvizit çalışmam Bilgisayar satışı ve webtasarım İşi İçin. Değerli yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

ali emreceim neden firma ismini iki kez yazdın? gereksiz olmuş ayrıca logon yada yazı fontun isminle bağdaşmıyo daha canlı renkler ve font kullan bana kalırsa, koyduğun bilgisayar resmini fazla sündürmüşsün hoş gözükmüyor birde o şapka muhabbeti alaksız olmuş ;) tekrazr bi gözden geçirirsen daha hoş olur yazım hatalarınıda unutma ;)

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım işiyle mi uğraşıyorsunuz, bilişim işiyle mi?
Colour Design yazısını alt köşede tekrar yazmışsınız (ayrıca da farklı bir yazı karakteriyle) gereksiz olmuş.
Karta gelince, sunum güzel ama tasarım klasik..

Bilgisayar satışı,bakımı ve web tasarım için yapılcak kartvizit.
colour design yazsını kaldırırım alt köşeden.
yorumun için teşekürler

DALGABAZz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ali emreceim neden firma ismini iki kez yazdın? gereksiz olmuş ayrıca logon yada yazı fontun isminle bağdaşmıyo daha canlı renkler ve font kullan bana kalırsa, koyduğun bilgisayar resmini fazla sündürmüşsün hoş gözükmüyor birde o şapka muhabbeti alaksız olmuş ;) tekrazr bi gözden geçirirsen daha hoş olur yazım hatalarınıda unutma ;)

Öncelikle yorumun için teşekürler eleştirilerini dikkate alıcam önerebilcen bişey varsa önerilere acıgım.