Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Mezun Deneyimli Freelance Grafik Tasarımcı :) - Ankara

salhdenz

🌱Yeni Üye🌱
Yeni Mezun Deneyimli Freelance Grafik Tasarımcı :)

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop - İleri Düzey
Adobe Illustrator - Profesyonelin bi tık üstü
Adobe After Effects - Temel Düzey
Adobe Premier Pro - Orta Halli (Biri oyun biri seyahat olmak üzere 2 youtube kanalının videolarını hazırlayacak kadar biliyorum)
Corel Draw - Her ne kadar kullanmayı sevmesemde işim düştüğü için orta halli bilgim var

İş deneyimi ve içeriği: - 2 Yıldır freelance olarak firmalara, youtuber-twitcher'lara, blogger'lara, büyüklü küçüklü esnaflara, grafik tasarım konusunda logolar, bannerlar, basılı materyaller konusunda yardımcı oldum, baskı süreçleriyle ilgilendim.
- Stajımı Ankara/Sincan da bulunan Sude Reklam da yaptım.
- Erzurum/Yakutiye de bulunan Meka Reklam da 3 ay kadar part time çalıştım.
- Erzurum/ Yakutiye de bulunan 3K Medya da kısa bir tecrübem oldu.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Portfolyom : behance.net/salhdenz
instagram.com/orbit__design

(İyi bir portfolyo bastırmak için tonla para istiyorlar, akıl karı bir iş değil)

İşle ilgili açıklama: Tam zamanlı, Yarı Zamanlı, Freelance, Remote her şekilde çalışabilirim. Evde çalışma ortamım var. Ücret konusunda güzel ülkemiz şartlarında ''5 milyardan aşşa mayışa çalışmam'' diyecek halim yok, ama emeğiminde karşılığını alırsam çok mutlu olurum :) Whatsapp, instagram veya mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

E-posta: denzsalh@gmail.com

Telefon: 05065068413

hattmc420

🌱Yeni Üye🌱
I started off working in print shops, a lot of that has died off but there is still demand for large format printing which is half of what I'm doing in my current position. Try expanding your search to sign companies. The design part of it isn't always challenging but if you don't mind doing a little physical labor and running machines it can be a good way to get your foot in the door. You'll get some experience and later can move to a job that's more pure design. You can also pick up side work or do independent projects in your free time to expand your skills.