Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni mezunum ve iş arıyorum.

gamotik89

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım Bölümünden yeni mezun oldum.photoshop,freehand programlarına iyi derecede hakimim.indesign,flash,dreamweaver,illüstrator programlarında mukemmel olmasamda ıyı sayılırım.2yıl okulla bırlıkte ajansta staj deneyımım var.Kendımı yetıstırmek ıstıyorum.Herşeyden önce yetiştirilmek istiyorum.İstanbul avrupa Yakasında ikamet ediyorum.tam zamanlı olarak çalışmak istıyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

bakirkaya

🌱Yeni Üye🌱
Profesyönel fotoğrafçı

PHOTOSHOP KULLANA BİLEN BİRİNİ ARIYORUM YETİŞTİRMEK ÜZERE.
||2miz.biz||
Metin BAKIRKAYA

İletişim bilgileri web sayfasında var. Arayın görüşelim

sunline

🌱Yeni Üye🌱
grafiker ihtiyacımız var

merhaba,

acil tam zamanlı çalışacak grafiker ihtiyacımız bulunmaktadır. Turizm seyahat acentamızın web sitelerinin tasarımları ve banner çalışmaları yapılacaktır.

Fatih İSPİR

fatih@bkmturizm.com
0212 261 0 261

tufan34

🌱Yeni Üye🌱
Firmamiz bunyesinde calistirlimak üzere garfik tasarim(dreamweaver-photoshop-corel draw v.b.)gibi programlara hakim müsteri ile iliskileri düzgün bir personel aramaktayiz.Cv formu ile tekrar iletisime gecebiliriz. info@nesil.be