Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek Üzere - Ankara

KmlAltindal

🌱Yeni Üye🌱
Yetiştirilmek Üzere

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Pozisyona göre her proğramı öğrenmeye açığım herhangi bir proğram bilgim yoktur. Photoshop orta seviye.

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce bu sektörde iş deneyimim olmadı.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilgisayarla doğdum desek abartmış olmam sanırım iyi derecede hızlı bilgisayar kullanımım vardır.
Yaptığım işi gerçekten önemseyen ve disiplinli çalışkan bir kişiliğim vardır. Bu sektöre gerçekten çok büyük merakım var yazılım olsun grafikerlik olsun gerçekten bu alanda kariyer edinmek istiyorum. beni yetiştiricek bir firmaya ihtiyacım var sonuna kadarda orada devam ederim öğrenip gideyim gibi bir düşüncem yoktur. Sadık, dürüst, hayalgücü geniş birisiyim ve başarabiliceğime inanıyorum. Bu sektör bana gerçekten zevk veriyor bana yardımcı olucak elimden tutucak birisi olursa iyi işler başaracağıma inanıyorum. Ayrica askerliğim 2+ Tecilli

E-posta:Kml.altindal@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.