Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek üzere desinatör(Bursa)

Çanakkale83

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba!

Benim bu tarz işlere ilgim vardı daha önce bulunduğum şehirde imkanım olmadığı için düşünmemiştim. İş sebebiyle Bursaya taşındık beklediğim gibi olmayınca işten ayrıldım. Boş zamanımı resim çizerek, oyuncak örerek,hikaye yazarak geçirdim. Yaratıcı biriyim yani. Tesadüfen bebek kıyafetleri için şirin figürler çizen eleman arayan bir ilan gördüm bir kaç şey çizip gönderdim şansımı denemek istemiştim. Kendi alanımla ilgili işler için çağırılmazken bu firma görüşmeye çağırdı beni. Program bilgimi sordular bilmiyordum tabi. Çizimlerim değişik gelmişti elle çizip çizemeyeceğimi sordular çizerim demiştim. Görüşme çok olumluydu ama program bilgim olmadığı için tercih edilmedim sanıyorum. Bu durum beni heveslendirdi açıkçası. Neden olmasın diye düşünmeye başladım. Adobe Photoshop cs2,Freehand ve Adobe illustrator programlarını yükledim bilgisayarıma. Freehand ve Photoshop'ta denemeler yapıyorum. Grafikerlikle ilgili bir kitap aldım ama yeterli değil tabi. Kısaca bu alanda çalışmayı çok istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şartlar hiç önemli değil bu alanda çalışayım öğreneyim önemli olan o.

1) Süleyman Demirel Ünversitesi Satış Yönetimi mezunuyum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum.

Müşteri memnuniyetine önem veriyorum alanım gereği. Her alanda bu önemlidir sonuçta müşteriler olduğu sürece firmalar ayakta kalabilir. Sonuçta ben de bir müşteriyim nelere dikkat edilmesi gerektiğini az çok biliyorum. Yapım gereği neşeli ve güler yüzlüyümdür. Çabuk öğrenirim yeterki isteyeyim. İnatçı bir yapıya sahibim istediğime ulaşmak için elimden geleni yaparım. Çalıştığım işte emin adımlarla yavaş yavaş yükselmeyi hedefliyorum. Yaratıcılığın gelişen bir şey olduğunu öğrendim. Hangi konu üzerinde düşünüyorsam değişik fikirler bulabiliyorum. Bu özelliğimin boşa gitmesini istemiyorum değerlendirmek istiyorum. Programlı biriyimdir. Günlük yapılacak işlerimi de mutlaka sıraya koyarım. Bu özelliğim sayesinde bugüne kadar hiç bir işimi aksatmadım,hiç bir yere geç kalmadım. Sigara kullanmıyorum.

2) Bursa Nilüferde oturuyorum. Ertuğrul Mahallesi.

Sanıyorum bu kadar yeterli. Merak edilen bir şey olduğunda cevaplarım.

mantarw.jpg

gkyzq.jpg

17048187.jpg

20099801.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Çanakkale83

🌱Yeni Üye🌱
Ne acıdır ki hala işsizim. Hangi alanda iş arayacağımı şaşırdım ama inatçı olduğum için yılmıyorum. Photoshopla desen tasarım kursuna gittim. Sertifikalarıma sertifika katmış oldum.:smile: Kursta nasıl desen çıkarılır,nasıl gölgeleme yapılır,doku çalışması,nokta ve çizgilerle desen çıkarma ve üretilen desenleri photoshopa aktarma veya programda yeni desen üretme,raportlama,renk ayrımı kısaca deseni baskıya göndermeyi öğrendik. Photoshop programının deneme çalışmalar yaparak bir çok özelliğini öğrenmiştim zaten o yüzden hiç zorlanmadım diğer teknik bilgileri öğrenmiş oldum. Çeşitli alanlarda iş aramaya devam ediyorum ama bu alanda çalışmayı çok istiyorum. Çizim yapmayı çok seviyorum. Bu alanda zevkle çalışacağıma ve başarılı olacağıma inanıyorum. Freehand ve photoshop programlarını kullanarak yaptığım bir çalışmamı paylaşıyorum. Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.

kutp.jpg