Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul

krizopras

🌱Yeni Üye🌱
Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Photoshop (iyi)
Freehand (iyi)
İndesign (orta)
İllustrator (orta)
Acrobat (iyi)

İş deneyimi ve içeriği: Ayrıntı Reklam ve Dekorasyon şirketinde grafik tasarım üzerine lisede staj gördüm. Üniversitede Zer Kuyumculuk'ta takı tasarım ve Yıldız porselende üretim ve tasarım üzerine staj gördüm.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Lisede Plastik Sanatlar bölümünde okudum. Yıldız teknik üniversitesinde de 2 yıllık Seramik bölümünü bitirdim. Şuan haftasonları Grafik Tasarım kursuna gitmekteyim."Photoshop, freehand, corel draw ve quarkxpress "programları üzerine kursa gidiyorum. Kendimi yetiştirmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. Hızlı öğrenirim. Dikkatli ve titiz çalışırım, öğrenmeye açığım. Program bilgim var. Kendimi geliştirmek istiyorum.
İstanbul Şişli bölgesinde ikamet ediyorum.

E-posta: ocean741@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

krizopras

🌱Yeni Üye🌱
İlanım günceldir. Kasım ay'ında kursum bitiyor. CorelDraw, Photoshop ve Freehand'i iyi seviyede kullanabiliyorum.

madyou

🌱Yeni Üye🌱
Takı Tasarımı ve aksuar sektöründe çalışmaktayız 2D çizim yapabilen yaratıcı grafiker aramaktayız ilgilenirseniz info@baybara.net adresine cv gönderirmisiniz.

carcar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
MUTLU REKLAM
yerimiz merterde dijital baskı ve matbaa üzerine çalışmaktayız eğer ilgilenirseniz
0533 033 86 34

krizopras

🌱Yeni Üye🌱
is ariyorum

Mehabalar. İs arayisim hala devam ediyor. Photoshop freehand corel ve quarkxpress programlarini kullanabiliyorum. İllustrator ve indesign da da kendimi gelistirmeye calisiyorum grafik tasarim isini cok seviyorum ve kendimi gelistirebilecegim bir firmada calismak istiyorum. Grafik tasarim kursuna gittim. Sisli esentepede ikamet ediyorum.
mail adresim: derya.ky89@gmail.com
tel: 05385620352

idaasajans

🌱Yeni Üye🌱
Turizm içerikli hazırladığımız dergide çalışacak yardımcı grafiker arıyoruz.Bodrum ve Marmaris bölgelerinde çalışmayı düşünürseniz aramanızı bekliyoruz.
idaasajans@gmail.com