Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek üzere grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emptype

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
ahmetakc.myportfolio.com
Yetiştirilmek üzere grafiker | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop(çok iyi)
İllüstrator(orta)
Corel(orta)
Firework(çok iyi)

İş deneyimi ve içeriği: Bu linkten CV tasarımıma benimle ilgili bilgilere bakabilirsiniz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Bu linkten çalışmalarıma bakabilirsiniz.

https://ahmetakc.tumblr.com/

İşle ilgili açıklama: Temel olarak iş deneyimim ve iş bilgim var.Ben sadece biraz zaman ve başımda bana biraz zaman ayırabilecek, benim sorduğum soruları yanıtlayabilecek,profesyonel bir grafiker ile birlikte çalışmak istiyorum.
Sadece bana ulaşımı kolay olan Ümraniye-Üsküdar-Kadıköy-Bostancı ilçelerinde iş arıyorum.

E-posta: ahmet--akcakaya@hotmail.com

Telefon: 0538 452 11 28

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Emptype

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
ahmetakc.myportfolio.com
Öncelikle yetiştirelecek üzere yazısını beleşe çalışacak eleman diye okumazsanız sevinirim.
Sonuçta iş tecrübem az olsa bile var size bilgili olduğum konulardaki çalışmalarımı yaparım ve ben iş yerinizde boş durmayacağım sadece iş tecrübesi ve program tecrübesi kazanacağım.İş yerinize çağırıp 400-600 tl gibi komik rakamlar söyleyecekseniz hiç aramayınız.Ben grafik işini meslek edinmek istiyorum.Bilmediğim konularda bana yardımcı olabilecek bir profesyonel grafiker ile çalışmak istiyorum.1000tl min-1500tl max arası maaş ücreti ile çalışıyorum.Tabii ki bu fiyat iş yerinin çalışma performasına göre değişecek.Program temelim olduğu için, program deneyimim farklı iş çalışmalarıyla 1 veya 2 ay içinde iş yerinize yetecek kadar olur bunu size garanti edebilirim.Pratik iş yapmaya çalışırım.Müşteriden tam olarak ne istediğini anlamaya ve karşısına bir kaç alternatif sunabilme kabiliyetim vardır.Hayal gücümü geliştirmek için sergi,fuar gibi etkinliklere katılırım ve bol kitap okurum.Ufkumu açık tutmak için de sürekli gelecek hakkında bir hedef koyarım kendime.Umarım kendimi size anlatabilmişimdir.Sormak istediğiniz başka bir soru var ise mail yoluyla veya telefonla ulaşabilirsiniz.İyi günler.İlan günceldir.

Emptype

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
ahmetakc.myportfolio.com
iş buldum yine de arayanlar için teşekkür ederim.İş yerim sekizpiksel iletişim ajansı ve yapım stüdyosu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...