Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek üzere Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emptype

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
ahmetakc.myportfolio.com
Anadolu Yakası Yetiştirilmek üzere Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop (Çok iyi)
İllustrator (orta)
Corel (az)
Fireworks (iyi)

İş deneyimi ve içeriği: https://www.imageto.org/gorsel/WuLCb.png.html

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: https://ahmetakc.tumblr.com/

çalışmalarıma bu linkten bakabilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Şuan da 21 yaşındayım.
Liseyi Endüstri Meslek Lisesinde Bilgisayar Programcılığı ve Görsel Tasarım bölümünde okudum.Bilgisayar Programcılığında kararsızım bana zor ve karmaşık bir iş gibi geliyor.Kendimi görsel tasarımcılığa yönlendirdim.Üniversiteyi Süleyman Demirel Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı ve Görsel Tasarım olarak devam ettirdim ve bitirdim.Şimdi ise hayatta kendime bir yol çizmem gerekiyor, aklımdaki tek yol grafik tasarım üzerine kendime güveniyorum fakat daha öğreneceğim çok şey olduğunu bildiğim için yardımcı grafiker olarak başlangıç yapmak istiyorum.
Sevecen ve saygılı biriyimdir.Elimden geldiğince pratik iş yapmaya çalışırım.İş ortamına hızlıca ayak uydurabilirim.Çoğu şeyi çabuk öğrenirim.
Ümraniye'de ikamet ediyorum.Ulaşımı yakın olan Kadıköy-Üsküdar semtlerinde iş arıyorum.

E-posta: ahmet--akcakaya@hotmail.com

Telefon: 0538 452 11 28

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...