Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yumurtacıya yaptığım etiket

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
ghty_by_hugara-d4si4fn.jpg

drsgdr_by_hugara-d4si4mf.jpg

tyh_by_hugara-d4si4ra.jpg

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk baştan iki tasarım güzel olmuş en alttaki tasarımda ise tavuk görünümü bozmuş

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk baştan iki tasarım güzel olmuş en alttaki tasarımda ise tavuk görünümü bozmuş

Bencede öyle ama müşteri gibi düşünmek lazım birazda :) şimdi eminimki ben sadece üsteki 2 tasarımı sunsam, "hani tavuk? " gibi bitirici bir soruya verebilceğim cevap olmayacaktı :smile:

yorumunuz için teşekkürler..

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Bencede öyle ama müşteri gibi düşünmek lazım birazda :) şimdi eminimki ben sadece üsteki 2 tasarımı sunsam, "hani tavuk? " gibi bitirici bir soruya verebilceğim cevap olmayacaktı :smile:

yorumunuz için teşekkürler..

Bu bakış açısı bitirdi beni. Müşteri, "Bu yumurtalar gökten mi indi" diye sorarsa şak diye üçüncü tasarımı çıkarıp "Aha da tavuk" diye koyarsın önüne. :D

Güzel olmuşlar bence. Tavuk işi bozmuş ama. Yine de sunama giderken zulada bulunsun.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğinize sağlık hepsi güzel özellikle 3. ama tavuğu yok sayarsak :D

plenty

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
.

Bu bakış açısı bitirdi beni. Müşteri, "Bu yumurtalar gökten mi indi" diye sorarsa şak diye üçüncü tasarımı çıkarıp "Aha da tavuk" diye koyarsın önüne. :D

Güzel olmuşlar bence. Tavuk işi bozmuş ama. Yine de sunama giderken zulada bulunsun.

Çok hoş :rofl:

Üçüncü güzel bence ama tavuk olmasa da olur. Yumurtaların nereden olduğu belli nasıl olsa.

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
2. çalışmanızı beğendim.
1. çalışmanızdaki yumurta sarıları biraz gözüme battı. Hani ne bileyim çift sarılı yumurta biliyoruz da, acaba 3 sarılısı da oluyor mu diye düşündürüyor bir an:rofl:

Emeğinize sağlık temiz çalışmalar.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
2. çalışmanızı beğendim.
1. çalışmanızdaki yumurta sarıları biraz gözüme battı. Hani ne bileyim çift sarılı yumurta biliyoruz da, acaba 3 sarılısı da oluyor mu diye düşündürüyor bir an:rofl:

Emeğinize sağlık temiz çalışmalar.

Müşteride bugün 2. çalışmayı onayladı zaten :rofl:

Yorumunuz için teşekkürler.

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
3'cü güzel diğerleri pek hoşuma gitmedi ve atık yumartayı anımsattı.. başarılar

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Markete gittiğim zaman etiketini yaptığım yumurtadan almasıda ayrı bi zevk veriyor :D