Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yurtdisi ile msn üzeri calisabilecek garfiker araniyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crall74

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar selamlar,yurtdisina msn üzeri hizmet verebilecek grafiker ihtiyaci duymaktayiz.
Talep edecegimiz calismalar:
-Isikli-Isiksiz Tabela Calismalari
-Cam ve Arac üzerine Tasarimlar.
-Menü Board (Yemek Listesi)tasarimlari.
-El ilani -Afis tasarimlari.
Istenilen Özellikler:
-gün icinde zaman ayirabilecek(bu özellikle önemli)
-Sorumluluk sahibi,
-Zamaninda is teslim edebilme özelligine sahip
-Photoshop ve Corell programlarina yeteri kadar hakimiyeti olan
-Ftp temin edebilecek
arkadaslarin ilgisine sunuyoruz.
Ücret olarak yapilan her is icin 15 €+5€ seklinde ücretlendiriyoruz.
Yapilan isler ay boyunca toplam yekün olarak hesabiniza havale edilecek.

Lütfen sadece bu özelliklere haiz olan,ciddi olarak ilgilenen ve sartlari kabul eden arkadaslar mail atarsa memnun oluruz.

Selamlar

Murat Acar

info(at)acarpromotion.de

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
15+5 euro çok. Rakamı biraz geriye çekmek gerek!

gokselkaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gokselkaya.blogspot.com
Ücret olarak yapilan her is icin 15 €+5€ seklinde ücretlendiriyoruz. ??

yeni moda bu sanırım gecende parça başına 0,20 TL yazan vardı :(

sepultura6

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bi tasarım en aagı 100 $ başlıyor bende uluslar arası çalışıyorum fiyatı sız belırlıyemzsınız işin maliyetıne göre degışır grafiker belirler iyi günler

sedat_gul

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sedatgul.com
kolay gelsin bu konuda bana ulaşabilirsiniz web sitem : ************

Moderatör tarafında düzenlendi:

crall74

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ilan Sonuclandi!

Arkadaslar ilginize cok teskkür ederiz,ilan sonuclandi ve bir ajansla mutabakata vardik..
Ilginiz icin tesekkür ediyor vesile olan grafikerler.net calisanlarina ayrica selamlarimizi gönderiyoruz..

Murat Acar

Acar Promotion & Werbeagentur

Deutschland

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu ilana cevap veren ve bu fiyatlarla çalışan arkadaşlara diyecek kelime bulamıyorum. Tasarım yapmayın gidin pazarda limon satın daha iyi para kazanırsınız.

crall74

🏅Acemi Tasarımcı🏅
freelance grafiker ariyoruz..

Arkadaslar Selamlar,
Almanya´da faliyet gösteren Reklam Firmamiz icin internet üzerinden calisabilecegimiz,freelance grafiker arkadas ariyoruz..
Agirliklim olarak talep edecegimiz tasarimlar:
Dis cephe giydirmeleri,isikli isiksiz tebelalar,büyük boy yemek menüboardlari,el ilan dizgi ve tasarimlari.
Photoshop ve Corell programlarina iyi derecede hakim,sorumluluk sahibi,aldigi isi zamaninda teslim edebilecek arkadaslar tercih sebebimiz.
iletisim icin info at acarpromotion.de adresine mail gönderebilirsiniz..

bynemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu konuyla ilgilenmek isterim
by-nemo(at)msn.com

mustafa006

🌱Yeni Üye🌱
bazıları alıyor işte bu tür işleri grafikerliide öldürüyolar.bu nasıl bir iş teklifidir böyle bir fiyatmı olur.

crall74

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilan günceldir..

su ana kadar görüstügümüz arkadaslara tesekkürler ama henüz sonuclanmadi ilanimiz..günceldir..

orhanozturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadece guluyorum..... cok komik yaa... verilen fiyat gercekten komik. Sizin hakkaten emeğe saygınız yok. nasil bir fiyat vermektir bu. İşte size cevap verenlerde de suc var boyle bir fiyat verilince herkes gulseydi olmazdi ama size layik insanlar buldugunuza da eminim. Size layik tasarim yaptigini zanneden machintosh operatoru olmaktan ileri gidemeyecek insanlardir herhalde size ben yaparim diyen. Cunku isi alinca girecek google'a ise uygun tasarimi bulup uyarlayacak sizin işe. :) hakkediyorsunuz. 15+5 Euro:))))))))))))))))

bukirty

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saçma sapam ilanlar doğru dürüst cevap bile vermezler 15 euro yuh ya bu mesleğin ne adabı kaldı ne de emeğine saygı YAZIK ÇOK YAZIK ŞU HALE BAK...

ozlem aslan

🌟Usta Tasarımcı🌟
bazıları alıyor işte bu tür işleri grafikerliide öldürüyolar.bu nasıl bir iş teklifidir böyle bir fiyatmı olur.

buda bısey mı adam logo 85 tl yazmıstı sınırden patladım okuyunca baska bı sıtede uzuluyorum artık..yazık..

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilanla ilgilenin arkadaşlar ben 6 ay önce boşa sayfa sayfa yazdık çünkü aynı ilana... okumadan araştırmadan iş yapın...

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya bu olay ne biliyormusunz bunlar ajans falan değil ya. bildiğin çantacıların yeni versiyonu. piyasa temizlenemedi gitti. ne reklam bilgisi ne bir teknikleri var fiyat kırarak geziyor geziyorlar sonra da sana bana yaptırıp ajans havasında geziyorlar. ben 15+5 euro ya çalışırım arkadaşım yalnız her çizim için madem yekün üzerinden ödeme yapılıyor 32 TL noter ücreti, 15 dolar da adobe e-imza ile belge koruma ücretini de alayim, bir de resmi yazışmalar için işyeri adresi ve bulunduğum ilin ticaret odasına faaliyet belgenizi fakslayın ben o fiyatlara çalışırım. hayret bisey yaw. burdakileri temizleyemioruz dışardakiler gelio bide.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...