Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ZBrush Öğrenelim mi ?

yunus123

🌱Yeni Üye🌱
bende katılmak istiyorum arkadaşlar :)

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Z brush konusunu bende araştırmıştım ama heykel/resim konusunda yeterince iyi olmadığımı düşünüp üstünde durmaktan vazgeçtim. Z brush ve benzeri mudbox yazılımı hissi, göz kararı çalışan modelleme programları yani basitce programın fırçalarını öğrendikten geri kalan tek şey iyi bir ressam veya heykeltraş olmanızdan geçiyor. Adı üstünde organik modelleme, anotomi çizim bilmeden bu yazılımla uğraşmak çok gereksiz bence.

zeytinbey

🌱Yeni Üye🌱
en önemli programlardan biri ama tek bi türkçe kaynak bile yok... parayla almaya kalk yine zor bulursun yada hiç bulamazsın... avatar filminde ince detaylandırmalarda kullanılan program bu... bi atak lazım...

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
programı bulamayan arkadaşlara portable olarak aramlarını öneririm. Bu arada beni yazarsanız bu derslere memnun olurum. Yanlız benim ve diğer arkadaşların kota sıkıntısı olacağı için video dersten ziyade yazı - resim anlatımlı olursa daha makbule geçer. Yok olmaz diyorsanda lütfwen başka bir yerden download edilecek bir şekilde dersleri hazırlarsanız çok iyi olur. Yoksa sadece burda izlemeklede yeterince faydalanamayız diye düşünüyorum.

Bu arada arkaşın biride camtasia ile ilgili incelikleri yazarsa belki bizde bilgimiz dahilindeki prıogramlardan katkı yapmaya çalışırız.

afratafra

🌱Yeni Üye🌱
selam bu bahsettiğiniz programı daha önce de duymuştum.inanılmaz gerçekçi şeyler yapılıyor sanırım.sizin bilginiz var mı nasıl bişey.wacom sintiq te kullanılabiliyor mu acaba ?

emreac

🌱Yeni Üye🌱
wacomla kullanabilirsiniz.çok yüksek poligonlarla modellemeler yapıp,uygun programlarla animasyon yapabilirsiniz.arayüzü çok kolaydır.izlediğiniz filmlerdeki ve oynadığınız bir çok oyundaki karakterler zbrusla modellenmiştir.

webcin

🌱Yeni Üye🌱
zbrush öğrenmek isteriz .. zannederim çok kişi ister bunu
ama nasıl ? gökhan bey ? konuyu açan kişi gökhan beydi sanırım..
*sadece konu başlığını görünce atlayan biri idare edin çok hevesli* :)