Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ZBrush Öğrenelim mi ?

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
3D Parogram Kullanıyoruz

Organik modellemeye geçicem, yada hangi 3D programı bu kadar detaylı modelleme özelliğine sahip diyorsanız.

ZBrush Öğrenebiliriz çok lazım değilmi ? sizce !

ZBrush_Joker_Head_by_Manga_Bat.jpg

zbrush04_wirestyle.jpg

Zbrush_main.jpg

wolfman_zbrush_concept5.jpg

marine_zbrush.jpg

Zbrush.PNG

Davy_Jones_Zbrush_3d_by_Smoke2007.jpg

main.jpg

274659_1234901689_large.jpg

zbrush01.jpg

marv_zbrush-snap.jpg

frankenstein_render_zbrush01.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öğrenelim Gökhan :)
Sen iste yeterki :p
Buarada şaka bir yana çalışmalar sana mı ait? :)

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
öğrenelim Gökhan :)
Sen iste yeterki :p
Buarada şaka bir yana çalışmalar sana mı ait? :)

inan bu sitede 5-10 kişi var sizler öğrenin , siz iyi olun be :) engin bilgilerim, yeteneklerim ve tecrübelerimden siz faydalanın bunun sonsuz maneviyatı bana yeter :rofl: beni siz yarattınız , sizler için varım, alkışlarla varım , tabiki çalışmaların hepsi bana ait değil, aslında hiç biri bana ait değil, ama olsun bu sorun değil örnek olun diye koydum, bi program öğrenicekseniz ne öğreniceğimizi bilelim :) vay be g.ecglr yıllar oldu hey gidi yıllar , eskiden bu programlarmı vardı, daha neler çıkacak :surprised: senide yıllardır tanırım hiç bu kadar anlam dolu yorum yapmamıştın çok çok tşkler, :) bu arada şaka bir yana autocad ders sözünü unutmadık, yeni konularıda bekleriz başarılar :)

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Ne zaman başlıyor dersler? :)

evet öğrenelim çok lazımm :D

arkadaşlar sınıf kontenjan olayları tamamdır, şimdiden 3 üye hazırız , 10nu tamamladıkmı başlıyoruz, yanlız küçük bi sorun var, hoca yok, bende birileri çıksında sihirli değinek kullanıversin diye bekliyorum bakalım, olmadı hep birlikte kurcalar kurcalar bozarız, bişey ler çıkar ortaya, hadi hayırlısı :) ne kadar lazım bi program olduğunu da öğrenmeye başladıktan sonra karar verelim melike, zorsa gerek yok bence :rofl: zaten kanım ısınmadı bu programa şimdilik mesafeli duruyorum tabi ilerde kısmet ne olur bilemem belki bi yakınlaşma olabilir :rofl: her şey zamanla be dostlar :)

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Gökhan, dersleri bende bekliyor olacağım..Yok sadece başlıyalımmı diye bir başlık attıysan https://www.grafikerler.net/zbrush-kullanim-icin-bilgi-t26928.html sıraya gireceksin:)

bak şimdi o zaman şaka bir yana 2dk ciddi olmalıyım :) sen içini ferah tut, profesyonellerin ellerine bırak kendini, burda efoja, melike gibi zbrush ustaları var :) ben senin konunu ilk kez görüyorum, en çok sana faydalı olucak, her gün buraya bu programla ilgili bir ders eklemek istiyorum, gerçekten hem yapalım, uraşalım hemde yaptıklarımızı paylaşabiliriz, yani konunun açılış amacı , bu programa ben başlıyorum, konu bölümünde benden başka başlık olmadığı için neye başladığımın endişesini taşıyordum :),benim gibi başka normal arkadaşları davet etmek istedim :rofl: seni görmek çok iyi geldi bana, ders paylaşıcamda , kime paylaşıcam diye düşünüyordum, kendimi ve paylaşımcı ruhumu kimlere faydalı kullanabilirim diye düşünüyordum :) çok saolun başlayalım o zaman :)

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Benim de elimde program yok zaten :D kısmet bakalım. yer de yen de dar şimdilik desenize...

efoje mahmut hoca nedemişti bi hatırla, bi hatırla lütfen sene 1965 eğitimhane çatısı olan bir yer değildir, eğitim her yerdir , her yerde eğitim yapılabilir yer ne kadar dar olursa olsun , önemli olan birlik beraberlik :rofl: inanmak herşeyden önemli :)

uysaltimsah

🏆Pro Tasarımcı🏆
durduğumuz hata dostlar :D ben bi açtım baktım çok eğlenceli gözüküyor. sınıfa benim adımı da yazın ozaman :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Siz zbrush ustalarından derslerini ve çalışmalarınızı görmeyi çok isterim..

Kime paylaşıcam diye düşünmene gerek yok..geçenlerde 200.000 üye olmuşş..birşekilde faydalanıcak çok kişi vardır..

Derslere linklerden başlamanı tavsiye ederim..Prof kişilerin işlerine karışılmaz ama açılır menüler gerçekten zordu ilk başlarda..

Neyse kolay gelsin..

(2 dakika bitti)

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Benim de elimde program yok zaten :D kısmet bakalım. yer de yen de dar şimdilik desenize...

Siz zbrush ustalarından derslerini ve çalışmalarınızı görmeyi çok isterim..

Kime paylaşıcam diye düşünmene gerek yok..geçenlerde 200.000 üye olmuşş..birşekilde faydalanıcak çok kişi vardır..

Derslere linklerden başlamanı tavsiye ederim..Prof kişilerin işlerine karışılmaz ama açılır menüler gerçekten zordu ilk başlarda..

Neyse kolay gelsin..

(2 dakika bitti)

tşk ederim, yarından itibaren başlıyoruz başarılar :)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
inan bu sitede 5-10 kişi var sizler öğrenin , siz iyi olun be :) engin bilgilerim, yeteneklerim ve tecrübelerimden siz faydalanın bunun sonsuz maneviyatı bana yeter :rofl: beni siz yarattınız , sizler için varım, alkışlarla varım , tabiki çalışmaların hepsi bana ait değil, aslında hiç biri bana ait değil, ama olsun bu sorun değil örnek olun diye koydum, bi program öğrenicekseniz ne öğreniceğimizi bilelim :) vay be g.ecglr yıllar oldu hey gidi yıllar , eskiden bu programlarmı vardı, daha neler çıkacak :surprised: senide yıllardır tanırım hiç bu kadar anlam dolu yorum yapmamıştın çok çok tşkler, :) bu arada şaka bir yana autocad ders sözünü unutmadık, yeni konularıda bekleriz başarılar :)

ahhh ahhh benim yeni işim yüzünden pc yi açacak vaktim bile yok ne yazıkki :(
sen ne zaman başlıyorsun derslere?

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
ahhh ahhh benim yeni işim yüzünden pc yi açacak vaktim bile yok ne yazıkki :(
sen ne zaman başlıyorsun derslere?

sen demişsin ya yeni işim yüzünden hiç zamanım yok diye :) yakında ben eve giremeyecek duruma giricem :) biz programa başlamasakda , başlayanlara yardımcı olalım diye düşündüm :emo1:

melkor06

🌱Yeni Üye🌱
sınıf tamamlanmadı ise bende varım az biraz biliyorum programı

ozcanveli

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar zzrbush öğrenmek isteyenler toplanıyor galiba :)... bende biraz biliyorum aslında. bi aralar cinema4d.tv de cinema 4d programı için modluk yapıyordum lazım oluyordu.. zbrush için türkçe bir sitede yok ve öğrenmeside kolay olmayan bir program. bir ara bunu için site bile yapmayı düşünmüştüm.neyse 3d ile ilgisi olanlar varsa veya herhangi bir bilgi paylaşım olursa msnden görüşebiliriz dostlar..

puratu999@hotmail.com

nitrogen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanırımben biraz gec kalmısım hızlandırılmıs kurs varmı ? ;)