Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Akasya Mobilya Katalog Kapağı

ugurekinci

🌱Yeni Üye🌱
kapak1.jpg

Yorumlarsanız sevinirim..

derya_d13

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık öncelikle temiz bir çalışma olmuş..
"2010" yazısınında daha şık bir font kullanmanı tavsiye ederim.
bir de gri ve kırmızı güzel ama alttaki kahverengi rengi beni açmadı.. başka bir ton kullanmanı öneririm..

ugurekinci

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık öncelikle temiz bir çalışma olmuş..
"2010" yazısınında daha şık bir font kullanmanı tavsiye ederim.
bir de gri ve kırmızı güzel ama alttaki kahverengi rengi beni açmadı.. başka bir ton kullanmanı öneririm..

öncelikle yorumun için teşekkürler.. alttaki kahverengi ne yalan söyliyim banada yabancı geldi kataloga bakınca.. onunla ilgilenicem teşekkürler.

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
vektörel gri fon her ne kadar gözlere tanıdık gelsede güzel olmuş... fakat mutfak dolabı katoloğunda kahverengi kısımdaki resim yer döşemesini andırıyor... daha modern bir mutfak detayı olabilirdi o kısımda... gri ve kahve kısımları birbirinden ayıran beyaz çizgi çok sert kalmış birde... ufak detaylar bunlar belki ama bunları da düzeltirsen çok hoş bir katolog kapağı olacak bence.... eline sağlık

ugurekinci

🌱Yeni Üye🌱
vektörel gri fon her ne kadar gözlere tanıdık gelsede güzel olmuş... fakat mutfak dolabı katoloğunda kahverengi kısımdaki resim yer döşemesini andırıyor... daha modern bir mutfak detayı olabilirdi o kısımda... gri ve kahve kısımları birbirinden ayıran beyaz çizgi çok sert kalmış birde... ufak detaylar bunlar belki ama bunları da düzeltirsen çok hoş bir katolog kapağı olacak bence.... eline sağlık

vektörel fon evet hazır kullandım onu.. Akasya Mobilya olarak 3 ayrı katalog yapılcak 3 nunde ana tasarım olarak boyle olucak. kahverengi kısımı değiştiricem sadece mutfak dolabı katalogunda dedıdgın sık bır mutfak goruntusu.. Kapı katalogundan kapı vs vs gibi.. suan şirketin ürün resimlerini alamadıgım için boyle birşey yaptım 3 kataloguda bitirdiğimde tekrar yayınlıycam .. yorumun için teşekkürler