Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel grid çizgileri pdf te çıkıyor

cagdasgunes

🌱Yeni Üye🌱
Slm ben corel draw x6 kullanıyorum. Bir katalog yaptım. Onu pdf e çeviriyorum. Sorunum şu ki pdf e çevirdiğimde 3-4 sayfa grid çizgileri ile beraber çıkıyor. Diğerlerinde yok böyle bir durum. Ekranda fakat hiçbir sayfada ben görmüyorum bu çizgileri sadece pdf olarak gönderdiğimde oluşuyor. hep aynı sayfalarda. o sayfayı başka bir sayfa açıp kopyalıyorum ordada oluyor. bu sorunu daha önce yaşamış olan varmı acaba?

Benzer konular

aegean35

🌱Yeni Üye🌱
Büyük ihtimalle bahsettiğin sayfadaki gridleri kopyala yapıştır yöntemi ile kullanmışsın, o yüzden obje olarak görüyor onları

cagdasgunes

🌱Yeni Üye🌱
yeni sayfa açıyorum hiçbirşey kopyalamadan yeni sayfada gridlerle çıkıyor pdf te boş ama çizgili

grapter

🌱Yeni Üye🌱
10 yıl olmuş ama bu sıkıntı bende de var çözümü bulamadım var mı bi çözümü

cihancs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok Parametre Var? Dosya Kaydı ve Program Ayarlarını incelemek gerekir. Bir özelliği default olarak ayarlamışsanız, bütün işlem ve sayfalarda tekrarlar.

Ancak, öncelikle CorelDraw ayarlarını sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bu adım, birçok sorunu kolayca çözebilir ve size zaman kazandırabilir. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyerek adım adım öğrenebilirsiniz.

Eğer sorunlarınız devam ederse, dosyanızı bizimle paylaşabilirsiniz.

---