Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu efekti nasıl yapabilirim

Resident-Evil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
isbackagain.jpg

Arkadaşlar bu şapka efektini nasıl verebilirim yardımcı olan herkese teşekkürler :smile:

Not : Resim Ahmet abiye aittir.(AhmetDncr) :smile:

Benzer konular

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
şapka efektini derken? şapkada herhangi bir efekt göremedim ben.

photoshop_er

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o şapkada herhangi bir efekt yok ;) sadece iyi bir resim bulmuş ve oraya yapıştırmış ;)

Resident-Evil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar çok özür dilerim yanlış anlatmışım yani o şapkayı nasıl yapabilirim demek istedim çünkü çok iyi şekilde oturmuş yerine :)

Photoshop_er kardeş indirdim ancak csh formatlı değildi png resimleriydi hepsi ve istediğim tür şapkalar değildi yinede çok teşekkür ederim başka yardım edecek varmı arkadaşlar :)

metin48

🌱Yeni Üye🌱
burada admin kim yardıma ihtiyacım var cvb beklym

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
o şapkayı en sağlıklı corel, freehand veya illustrator gibi vektörel bi programda pen aracıyla üstünden çizebilirisin olduklça basit yani:)

tektorun

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Hepimiz Grafiker olma yolundayız Ama Malesef Yardım eden çok az veya İlgilenmiyoruzi Birbirimizle Ama eminim bu işin ustası olamak için, Üretim yerlerinde görev yapmamız lazım. Mesela Etiket basan veya Flexo, Opak, patates baskı yapan yerlerden çok iyi bilgi almamız şart, ama yinede bu gibi ortamlarda Amatör olarak yetişmek güzel, Profösyönel olmak için, üretim yerlerinden destek almak şart. Teşekkürler