Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bunu yapabilecek yiğit var mı?

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
ya arkadaslar benım sorum cok basıt olacak ama benım bunları yapabılmem ıcın ne kadar calısmam gerekıyor. yenı basladım ben eger coksa sımdıden bırakayım bu ısı

biraz yol almanız gerekiyor (herşeyde olduğu gibi). severek yaparsanız kısa sürede öğrenirsiniz. tabi eğitim almanız şart. yoksa hobi olarak devam eder ve ustalaşmanız uzun sürer. birkaç Ps hakkında kitap okuyun genel şeyleri öğrenin. Zaten sizde yaratıcılık varsa iş bitmiş demektir

Konu başlığına Cevap veriyorum. Var :)

İsimden belli ;)
yapında görelim hadi hadi demekle olmuyor bu işler
(alnmayın sizi gaza getirmek için dedim :D:D yapmasanızda olur hahaha)

Rabia Yılmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
nasıl yaptığınıda anlatsan güzel olur ama ilk yaptığını ama

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com

size göre saçma
Burada bir soru var
bilmem okudunuz mu?
ve bu soruya verilmiş cevaplarıda okusaydınız fotoğraf düzenleme hakkında bir teknik öğrenirdiniz.
Ne diyeyim?
insan görmek istediği şeyi görür her zaman.
bu yüzde kimse ders almak istemez başkasının gördüğü şeylerden..............

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben öncelikle konuyu açan arkadaştan yiğitlik beklerdim ama armut piş ağzıma düş yapmış.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Size bi soru sorayım yazılan mesajları okudunuzz mu ?

Herkes birşeyler yapmış ama amaç tekniki bilgiler vermekse kimse tam anlamıyla bilgi vermemiş, sitedeki arkadaşlara faydalı olmak istiyorsanız ders niteliğinde konular açıp bilgilerinizden faydalanılsın.

Can sıkıntısından polemik arıyorsunuz sanırım ama ben almayayım kalsın.

ve bu soruya verilmiş cevaplarıda okusaydınız fotoğraf düzenleme hakkında bir teknik öğrenirdiniz.

Hani nerede fotoğraf hakkında teknik açıklamalar çok merak ettim doğrusu ben tüm sayfaları cevapları tek tek okudum, kimseye bir fayda getirmeyecek bir konu maalesef.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
mersinli33.jpg

Varmı Bana Yan Bakan... 2 Resimi Birleştirdim...

Son düzenleme:

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
Sayın martin78

Ben öncelikle konuyu açan arkadaştan yiğitlik beklerdim ama armut piş ağzıma düş yapmış.

konuyu açtığımda ilk önce ben yapmayı denedim. yani başkasına yapsında ben alayım demedim.( mesajlarımda da görebilirsiniz)

manüplasyon konulu bi aratma yapmanızı önerebilirim

sağolsun arkadaş bana böyle bir çalışmanın ne türden olduğunu söyledi. (bu bir başlangıç bilgisidir. Yolunuzun ne tarafa doğru olduğunu gösterir)

çok uğraşmanıza ya da yol aramanıza gerek yok...ayrı bir layera uzay fotoğrafı bulun bir tane göz alanı kadar kısmı seçin kalanı silin. (güneşli parlamalı falan olursa gözün ortasındaki etki iyi kötü oluşur.) layer blending ayarlarını (layer penceresinde normal yazan pencere) istediğiniz etkiyi yakalayana kadar değiştirin.

efoja arkadaşımızda bana kısa bir çıkış yolu gösterdi bende denedim. ( Ama istediğim gibi bir sonuç alamadım)

İş Yerindeyim. Sabaha Kadar Mesai Yapacağım için Konuyu Görünce Biraz Kafa Dağıtmak için bende Denemek istedim. Olmuş Mu ?

eye.jpg

eyerdwn.jpg

İyi Akşamlar.

ridw0n ardaşımda yapıp bir psd desini paylaştı. PSD dosyası çok güzel bir öğreticidir. en azında size yapılış hakkında yol yordam gösterir.( psd deki yöntemide işime yaradı)

burada göz manipülasyonu hakkında birşey var.isterseniz bakabilirsiniz...
https://www.photoshopstar.com/photo-effects/eery-eye-photo-manipulation/

bu arkadaşta istediğim güzel bir dersin linkini paylaşmış.güzel bir teknik bilgiydi. altına yazdığım mesajıda okumuşsunuzdur.

Görüldüğü gibi hazıra konmadım. Güzel bilgiler ve teknikler öğrendim. Böyle bir çalışma yapmak isteyen konudaki bir psd dosyasına veya ders linkine veya böyle bir çalışmanın genel isminin ne olduğuna konuda bakması yeterlidir. gerisi ona kalmıştır.

yani sizin sorduğunuz teknik bilgi ve fazlası konuda vardır :)
görüldüğü gibi ortada polemik isteyen yoktur.
insan görmek istediği şeyi görür her zaman.
ve ben gördüm
bilgimi aldım
teşekkürler...