Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw X5 led tool 5 ve service pack hatası

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valla butün mesajlara hızlıca bakarak geçtim gözümden kaçmış olabilir ama;

Eğer "You haven't installed Service Pack 2 or Service Pack 3 for CorelDRAW X5." şeklinde uyarı penceresi geliyorsa (ki bence bu bir yazılım sorunu, muhakkak gelecektir.) Buradaki Led Tool 5 sürümünü kurmanızı tavsiye ediyorum.Sorun bu şekilde ortadan kalkacaktır.

Uyarı pencereleri gelmemesi için makro düzenleme bilgisine sahipseniz;
CorelDRAW da "Tools" Sekmesinden "Macros"ardından "Macro Manager" veya ALT + Shift + F11 kombinasyonu ile makro yönetme panelini açın. "LEDTool5_" altındaki "LEDTool5" mokrosuna sağ tıklayın ve "Edit" seçin. Açılan Visual Basic Code Düzenleme Sayfasında;

If Application.VersionMajor < 14 Then
MsgBox "This macro for CorelDRAw X4 or CorelDRAW X5 only!", vbInformation, "LEDTool5"
Exit Sub
End If

If Application.VersionMajor = 14 And Application.VersionBuild < 701 Then
MsgBox "You haven't installed Service Pak 2 for CorelDRAW X4.", vbInformation, "LEDTool5"
Exit Sub
End If

If Application.VersionMajor = 15 And Application.VersionBuild < 661 Then
MsgBox "You haven't installed Service Pak 2 or Service Pak 3 for CorelDRAW X5.", vbInformation, "LEDTool5"
Exit Sub
End If

yukarıdaki seçili kısmı silin ve üzerine kaydedin(CTRL+S)

Bitti gitti...

ukaryagar

🌱Yeni Üye🌱
@DeFacto

Teşekkürler..
Gerçekten de kısa ve öz.... kesin çözüm oldu...

Kolay Gelsin...

ramazan12345

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikindir.com
Valla butün mesajlara hızlıca bakarak geçtim gözümden kaçmış olabilir ama;

Eğer "You haven't installed Service Pack 2 or Service Pack 3 for CorelDRAW X5." şeklinde uyarı penceresi geliyorsa (ki bence bu bir yazılım sorunu, muhakkak gelecektir.) Buradaki Led Tool 5 sürümünü kurmanızı tavsiye ediyorum.Sorun bu şekilde ortadan kalkacaktır.

Uyarı pencereleri gelmemesi için makro düzenleme bilgisine sahipseniz;
CorelDRAW da "Tools" Sekmesinden "Macros"ardından "Macro Manager" veya ALT + Shift + F11 kombinasyonu ile makro yönetme panelini açın. "LEDTool5_" altındaki "LEDTool5" mokrosuna sağ tıklayın ve "Edit" seçin. Açılan Visual Basic Code Düzenleme Sayfasında;

If Application.VersionMajor < 14 Then
MsgBox "This macro for CorelDRAw X4 or CorelDRAW X5 only!", vbInformation, "LEDTool5"
Exit Sub
End If

If Application.VersionMajor = 14 And Application.VersionBuild < 701 Then
MsgBox "You haven't installed Service Pak 2 for CorelDRAW X4.", vbInformation, "LEDTool5"
Exit Sub
End If

If Application.VersionMajor = 15 And Application.VersionBuild < 661 Then
MsgBox "You haven't installed Service Pak 2 or Service Pak 3 for CorelDRAW X5.", vbInformation, "LEDTool5"
Exit Sub
End If

yukarıdaki seçili kısmı silin ve üzerine kaydedin(CTRL+S)

Bitti gitti...

orjinal kaynak:
Led Tool 5 indir - Resimli Led Tool Kurulumu ve Anlatımı-Grafikindir.com - Ücretsiz Grafik ve Vektörel Dosya Paylaşım Alanı, Flexisign Özel Bölüm