Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Forumdan kaydımı silmek istiyorum

BabyJane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
Bir süredir incelediğim ve bir kaç çalışmamı paylaştığım sitenizden kullanıcı kaydımı tamamen silip çıkmak istiyorum. Bunun için ne bir yetkiliye ulaşma adresi ne de bir site kayıt silme bölümü gördüm. Bu yüzden bir topic açarak bu isteğimi dile getirmeye karar verdim. Admin'in dikkatine!

Benzer konular Forum Tarih
tango-mm Forum Hakkında 3 1K

Benzer konular

hedele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kişisel tercihinize saygı duyarım ama birçok alanda hizmet sunan ve kendinizi geliştirme imkanının en bol olduğu yerden kaydınızı sildirme isteğinizin sebebini gerçekten çok merak ettm

BabyJane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birkaç kere çalışmalarımı paylaştım ama olumlu ya da olumsuz hiç bir cevap alamadım forumdan ben de sürekli beklemekten ve birileri yorum yapıp bana doğru yolu gösterecek yardımcı olacak farklı bir bakış açısı kullanacak diye düşünmekten sıkıldım. Bu sebeple çıkmak istiyorum.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
İnanın kendi çalışmalarınıza yapılan yorumlarla ilerlemek kadar başkalarının çalışmalarına yapılan yorumları incelemek de yararlıdır. Belki daha da çoktur bile. Bu yüzden beklemek yerine ilgi alanınızdaki tüm konuları ve yazılan tüm cevapları incelemenizi tavsiye ederim.

Son olarak; kimse siz istiyorsunuz diye üyeliğinizi silmez. Forumun da kendine göre kuralları var. Bir daha girmezsiniz, belli bir süre sonra da üyeliğiniz silinir zaten. Gereksiz alınganlıklar yaparak kendinize zarar vermeyin.

İyi çalışmalar.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Birkaç kere çalışmalarımı paylaştım ama olumlu ya da olumsuz hiç bir cevap alamadım forumdan ben de sürekli beklemekten ve birileri yorum yapıp bana doğru yolu gösterecek yardımcı olacak farklı bir bakış açısı kullanacak diye düşünmekten sıkıldım. Bu sebeple çıkmak istiyorum.

Sanırım kayıt silinmiyor. Bence silinmesinde. Sonuçta bu itirazınızı görünce açtığınız konuları görmek istedim. İki ya da üç çalışma paylaşmışsınız ve onlarda da yükleme problemi yaşamış ve sonrasında halletmişsiniz.
Yükleme problemi olunca forumdaki arkadaşlar da konuya ilgilerini yitirmişler.

Anladığım kadarıyla Illustrator kullanıyorsunuz, bence tasarım için en uygun program.
Çalışmalarınızı gördüm birkaç minik problem dışında çok da kötü değiller. Bana sorarsanız vazgeçmeyin. Forum üyeliğinizin ve paylaşımlarınızın devamını diliyorum ama son karar yine de sizin.

BabyJane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) Neyse öyle sinirle bir karar verdim sanırım haklısınız tekrar paylaşımda bulunacağım

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
hemen karar vermeyin bence aman yorum yapsınlar birşeyler paylaşayım diye de çabalayarak sonuç olumsuz olursa da kendinizi üzmeyin elinde sonunda yorum geliyor ya da gelmezse de dert yapmayın şunu da unutmayın olumsuz yorumlar daha çabuk gelir yorum yapılmıyorsa olumsuz bir yanı pek yok demektir
pes etmemeniz dileğiyle iyi forumlar

BabyJane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) sonuç güzel oldu en azından sizlerle iletişim kurabildim bu da beni çok sevindirdi

grfiglr

Acemi Tasarımcı
bende iletişim bilgimin silinmesini istiyorum

konuyla alakalı bir başlık nereye açacağımı bilmiyorum ve bu yüzden buraya yazmak zorunda kaldım..bunun bir kolayı olmalı telefon numaramın acilen silinmesini istiyorum..yardımcı olursanız çok sevinirim..teşekkür ederim,

girift

🌱Yeni Üye🌱
Şu kadar üyem var deyip reklam gelirini artırmak varken, üyelik iptaline izin verirler mi? Şark kurnazlığı ne yaparsın. Konuyu okuyup sana destek vermeyenlere, hatta daha ileri gidip bu uygulamanın devamına katkı sağlayacak yorumda bulunanlara yazıklar olsun.