Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum..

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet, fena değiller bir acemi için :p sanırım swish gibi bişeyle yaptın :D

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
eline sağlık yeni başladığın için pek birşey söylemiceğim ;) biraz görsellerle çalış heves olursa yaparsın :)

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu çalışmaları SwishMax' da yaptın galiba yada buna benzer prog. flash da yapıldığını sanmıyorum.Çalışmalrın yeniye göre fena değil diycem ama yaptıkların hazır olduğunu düşündüğüm için pek bişey diyemiycem.Benden sana tafsiye fazla hazır kullanma özellikle başlarda çünkü ileride çok daha zor şeyler çıkacağı için hevesini kırar ve onlarında hazırına isteyebilirsin.Çok konuştum çalışmaların fena değil bence yeniye göre.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Ben bunları hazırladınız programdan anlamam. Beklentiniz programi kulanabilme yönünde bir eleştirimi bilemiyorum. Eger öyle ise başarmışsınızdır.
Ben tasarımın geneline yorum yapmak istiyorum.
Renk bilginiz, tipografi uygulamanız, alanı değer ve ölçü açısından kulanabilme başarınız yok denecek kadar az:( Yeni olmanın ve çok çalışmanın ötesinde grafik tasarım eğitimine ihtiyaciniz var...

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
swish max galiba güzell olmuşlar grafıkerler.net ıcın yaptığında sıtedın adresının altıdakı taklıt maklıt bısı dıo o sureklı hareketlıydı ve okunması ıcın 2-3 sn dursaydı ıyı olurdu

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
Renk bilginiz, tipografi uygulamanız, alanı değer ve ölçü açısından kulanabilme başarınız yok denecek kadar az:( Yeni olmanın ve çok çalışmanın ötesinde grafik tasarım eğitimine ihtiyaciniz var...

gelişigüzel yapılmış bir çaqlışmadır.asıl grafik tasarım üzerine çalışıyorum.
ve 2 yıllık deneyimimde var.

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
web tasarıma mı el attın şimdi :) tebrik ederim ilk olmasına göre iyi :) çalıştıkça daha iyilerini yapacağına inanıyorum ;)

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
Ben bunları hazırladınız programdan anlamam. Beklentiniz programi kulanabilme yönünde bir eleştirimi bilemiyorum. Eger öyle ise başarmışsınızdır.

arkadaş yeni başladığı için bu kadar eleştirmeye gerek yoktu bunlarla uğraşmış sonuç olarak birşeyler yapmış eline sağlık denmesi yeterliydi bence sonucta görsel bişi yaparak öne sürmemiş sadece animasyon denemelerini sergilemiş

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆

Nüket abla, flash'taki çizimler freehand deki gibi değil.. bende flash ile banner yaptım açıkcası ve bayaa zorlandım ilk çalışmamda... birde designgrafiker'e fazla yüklenmişsiniz gibime geldi. sonuçta ilk çalışması bu.. bende ilk çizdiğim çalışmaları hatırlıyorumda, bunlardan pek farklı değildi.. tabii 97'de..

Designgrafiker:
renklere gelince, zeminin siyah olması hiç iyi olmamış.. belki beyaz zemin olsaydı bu kadar eleştiri almazdı :) neticede acemi işi bu kadar oluyor.. sürekli flash ile çalışırsan daha da geliştirirsin kendini ;) vede bwish gibi hazır efekt hazırlayan programları da kullanma!! kendini geliştirmene en büyük engel olur..

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlara katılıyorum ve teşekür ederiyorum :)

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Ben, program yorumu yapmadım. Beklenen yorum, program kulanma becerisine dayali ise açıklama olarak belirtilmeliydi.. Fakat dedigim gibi, tasarım egitimi alınmış olsa idi böylesi bir çalisma ortaya çıkmazdı:(
Eline sağlık diyerek, tasarımı yapan kişiye kötülük yapmış olurdum...Suan sizlerin yaptıgi gibi..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır arkadaşlar arkadaş uğraşmış birşeyler yapmış eline sağlık denilmez, DENİLMEYECEK.
Burası grafikerler.net buraya yüklenilen her görsel her animasyon yoruma açıktır. Buraya eğer görsellerinizi yüklüyorsanız iyi yada kötü eleştirileri kendinizi geliştirmek için okuyun. Eğer kendinizi geliştirmek için yüklemiyorsanız yüklemenin bir manasıda kalmıyor...

Biz bu düşünceden kendimizi sıyırıyoruz, bu düşünce yanlış, arkadaş yapmış, biz eline sağlık diyelim.

Bir grafik tasarımcıdan daha iyi bir animasyon beklentisi içerisindeyim açıkcası...

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
Hepinize teşekkür ederimm...
Eleştirileriniz için....Beğenileriniz için.
Dikkate alıp yeni çalışmalar yapacağım.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Amaçta bu zaten hep beraber ileri daha çok ileri arkamıza bakmadan ;)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Nüket abla, flash'taki çizimler freehand deki gibi değil.. bende flash ile banner yaptım açıkcası ve bayaa zorlandım ilk çalışmamda... birde designgrafiker'e fazla yüklenmişsiniz gibime geldi. sonuçta ilk çalışması bu.. bende ilk çizdiğim çalışmaları hatırlıyorumda, bunlardan pek farklı değildi.. tabii 97'de..

Designgrafiker:
renklere gelince, zeminin siyah olması hiç iyi olmamış.. belki beyaz zemin olsaydı bu kadar eleştiri almazdı :) neticede acemi işi bu kadar oluyor.. sürekli flash ile çalışırsan daha da geliştirirsin kendini ;) vede bwish gibi hazır efekt hazırlayan programları da kullanma!! kendini geliştirmene en büyük engel olur..

arkadaş yeni başladığı için bu kadar eleştirmeye gerek yoktu bunlarla uğraşmış sonuç olarak birşeyler yapmış eline sağlık denmesi yeterliydi bence sonucta görsel bişi yaparak öne sürmemiş sadece animasyon denemelerini sergilemiş

Nüket Hanım ın da eleştiri yapması bence paylaşımı yapan arkadaşı onurlandırmalı. Sizler eleştirileri değil yorumları yorumlayınız lütfen!

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
Nüket Hanım ın da eleştiri yapması bence paylaşımı yapan arkadaşı onurlandırmalı. Sizler eleştirileri değil yorumları yorumlayınız lütfen!

bende yukarda yorumumu yapmıştım tekrar yapayım isterseniz yeni başladığı için birazdaha uğraşması gerektiği bariz yalnız tollyver in dde dediği gibi ilk başta basit şeyler yapıyor biraz daha görsel ağırlıklı yada biraz çizim katarsa animasyonlarına hevesi de varsa yavaş yavaş güzel şeyler ortaya koyabilir

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Ben çikan tasarım sonucuna bakıyorum. Program kulanımı ile ilgili bir yorumum yok. Zaten çok fazla birşey kulanamasına gerek yok. Grafik en basiti doğru grafik kuramlarına göre ifade edebilmek demektir. Sizmi beni anlamiyorsunuz yoksa ne anlatmak istediginizi doğru ifade edemiyorsunuz?
Amaç programi öğrenmekse, burada sergilemenin nasıl anlami olabilir?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
zaten yorum da yapmıştım orada ;)

bende yukarda yorumumu yapmıştım tekrar yapayım isterseniz yeni başladığı için birazdaha uğraşması gerektiği bariz yalnız tollyver in dde dediği gibi ilk başta basit şeyler yapıyor biraz daha görsel ağırlıklı yada biraz çizim katarsa animasyonlarına hevesi de varsa yavaş yavaş güzel şeyler ortaya koyabilir

Program kullanımının yorumu ayrı bir şey çıkartılan tasarıma yapılan yorum ayrı bir şeydir. Bunu ayırmayı başardığınızda ne demek istediğimizi zaten anlayacaksınızdır.