Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum..

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
offf
program öğrenmeye kalktığıma pişman oldum sayenizde..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
offf
program öğrenmeye kalktığıma pişman oldum sayenizde..

Program öğrenmek için uğraşınız çok güzel bir şey. Fakat burada yorumlanan iki şey var.

• Programı kavramanız.
  • Ortaya çıkan tasarım.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Hemen pes etme ve eleştrilerden kendine yol çiz.Senden usta insanlar bu konuda bilgisi olan insanlar sana eksiklerini gösteriyorlar.Sende o eksiklerin üzerine giderek onları kapamalısın.Beni eleştirdiler diye pes edeceksen sen kaybedersin.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Burda sizin kişiliğinize yada size laf söylenmiyor tasarımınıza da laf söylenmiyor niçin böyle algılıyorsunuz ? :)

Amacımız size doğruyu izah etmek bunu size söylenilen bir laf mış gibi algılayıp alınganlık yapıcağınız yere aksine olumlu bakmalısınız.
Düşünsenize buradaki herkes sizin hazırlamış olduğunuz animasyona
" Waow güzel olmuş."
"Bravo nasıl yaptın bunu."
" Çok süper bir daha yapsana."

gibi cümleler kursa siz inanıyormusunuz doğruyu öğrenebileceğinize ?.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ewt deyinildiği gibi grafik olarak pek abartılıcak bir çalışma yok renkler uyumsuz we sade kalmış bir flash animasyonun renk uyumu we grafiğinde iyi olması gerekir ki bu çalışmalara bakıldıgında amatörce bir çalışma oldugunu görüyorum ben.Animasyondan önce grafiğe önem werilmesi daha ilgi çekiçi ve güsel yapabilirdi.Ayrıca flash değilde swishmaxde yapılmış sanırım iki çizgi çizip mouse la hareketlendirmek altınada yazı yapmakla pek yol katedemesssiniz.Çünkü bunu herkes yapıyor ki bunun için swishmax basit bir program.O yüzden bir web tasarımcı olarak size önerim.eğer bu işe başladıysanız önce grafik sonra güsel bir animasyon diorum ki siz yinede flashı tercih edin:)
Umarım yorumlarım kırıcı olmamıştır kötü yorum yaomkla emeğe saygısızlık yapmak değil sadece çalışmanın iyi olmamasının sebebini göstermektir.
Saygılarımla.
Kolay gelsin.

gatorizado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazılar çok hızlı geçiyoo ama ilk çalışman olduğunu düşünürsek başarılı tebrik ederim