Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hediye çeki çalışmalarım

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
zaten herşeyi açıklamışsınız. çalışmalarımda hata düzeyini sıfıra indirme şansı yine benim elimde...
hergün bir çok çalışma geçiyor düşüncelerimizden bunları en iyi şekilde yansıtmak bizlerin elinde. forumda ise profesyonel ve yeni başlayan arkadaşlarımız var bunlara ışık tutmak yerine yapılan yorumlarla daha çok kafa karıştırmaya benziyor. böyle yapsaydın keşke böyle düzenleseydin gibi kelimeler yeni başlayan arkadaşlarımızın kim daha iyi sorusunu akla getiriyor. söylesene 250 kişinin baktığı bir çalışmada 10 kişininin yapmış olduğu yorumu neye bağlarsın???? profesyonel olmaya mı? ben öyle düşünmüyorum eminimki yeni başlayan arkadaşların içlerinde öyle bir hırs vardırki bu çalışmalara baktıklarında daha üretken şeyler düşünebiliyorlardır. bizimkisi klişe tabir ettiğim kalıplaşmış çalışmlar birde onların fikirlerine baksan öyle güzel fikirlere sahiptirlerki ellerinde materyal yoktur yada grafik konusunda dahada kendilerini geliştirmek istiyorlardır. sanırım işi bilen kişilerin kafa karıştırma yerine daha iyi ve daha mantıklı açıklamalar yapmaları hem bizler hemde yeni arkadaşlar için güzel bir örnek olucaktır.
bu konuda bana katılan arkadaşlar vardır belki onların düşünceleride farklıdır ben her zaman için iyi bir öğretici olmayı benimsemişimdir.

maximaximus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tbrkler güzel ve temiz bir çalışma olmuş

alcolick

🌱Yeni Üye🌱
çok hoş bir çalışma bütünlük sağlamış fakat insan figürlerinin yüzlerinin olmaması baktığımda bende bir itici his uyandırdı ama yine de çok şık ve hoş bir tasarım

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok hoş bir çalışma bütünlük sağlamış fakat insan figürlerinin yüzlerinin olmaması baktığımda bende bir itici his uyandırdı ama yine de çok şık ve hoş bir tasarım

insan figürlerinin yüz hatlarının olmamaması sence neyi ifade eder herkesin kendine göre bir hayatı var ben biraz farklı düşünüyorum hep sırıtan,asık suratlı,güler yüzlü,ağlayan vs. bir yüz hattıda olabilirdi...değerlendirmeye almadan yüzsüz yaptım
dikkate alman hoşuma gitti yorumlar için teşekkürler.

kullanici1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok hoş çalışmala r emeğinize sağlik :)
iyi calismalar

alperdbk

🌱Yeni Üye🌱
guzel calısma ama sankı bıraz daha canlı renkler kullansaydın daha ıyı olurdu. Bu tabı benım fıkrım yanlıs dusunuyor olabılırım

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışma renkler hoş duruyor emeğine sağlık

alcolick

🌱Yeni Üye🌱
çalışma olarak eksiksiz fakat kişisel yorumum yani bende uyandırdığı hissi aktardım.

matri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilanin bence gerekli mesaji iletiyo.. hos olmus

grafizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha ne olsun... ellerine sağlık.

lafkop

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Oldukça güzel bir çalışma ellerine sağlık...